Tenis stołowy. Gołdapianie zajęli drugie miejsce w kategorii gmin

Podczas 61. Wojewódzkiego Turnieju LZS o Puchar TVP 3 Olecko 2020 – tenisiści z Gołdapi odnieśli ogromny sukces, zajmując w kategorii gmin drugie miejsce, indywidualnie sześć razy stanęli na podium.

W sobotę (17 października) w hali „Lega” w Olecku odbył się 61 Wojewódzki Turniej LZS o Puchar TVP 3 Olsztyn. W tym roku ze względu na pandemię imprezę przeprowadzono kilka miesięcy później, zrezygnowano też z wielostopniowych eliminacji. Każdy chętny mógł przyjechać do Olecka. Zjawiło się niespełna stu. Jak zwykle rywalizowano w sześciu kategoriach kobiet i mężczyzn. Drużynowo najlepsza okazała się Gmina Kalinowo, przed Gołdapią i Gmina Lubawa.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: grupa 1: Maciej Ziarko (Kalinowo) i Alicja Krynicka (Kalinowo), grupa 2: Mateusz Marcinkiewicz (Gołdap) i Julia Jankowska (Gołdap), grupa 3: Michał Gostół (Iława) i Magdalena Surdykowska (Lubawa), grupa 4: Tomasz Golder (Lubawa) i Agnieszka Olszewska-Celej (Reszel), grupa 5: Andrzej Karniej (Olecko) – na zdjęciu i Anna Zalewska (Reszel). Grupa 6: Zbysław Konopczyński (Olecko) i Teresa Kubiak (Reszel)

W punktacji zespołowej sześciu najlepszym ekipom wręczono puchary, po trzech czołowych zawodników w poszczególnych grupach wiekowych otrzymało medale, jak również drobne nagrody rzeczowe.

 

Pełne wyniki pod tym linkiem:

https://wama-sport.pl/aktualnosci/tenis-stolowy/61-wojewodzki-turniej-lzs-o-puchar-tvp-3-olecko-2020-triumf-kalinowa

Powiązane artykuły