Inni napisali. Ulica Gołdapska

Na Twitterowym profilu Zakładu Dróg Miejskich Warszawa znajduje się taka notka ze zdjęciem: „Od Warszawy Gołdap oddalona jest aż o 300 km, ale na Żeraniu od lat istnieje ulica Gołdapska. Z okazji 450-lecia Gołdapi przekazujemy na pamiątkę tablicę z nazwą ulicy. Wręczamy ją z tym większą przyjemnością, że przy Gołdapskiej znajduje się jedna z siedzib ZDM i nasz magazyn”.


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Inni napisali. Ulica Gołdapska

 1. Alek

  Z tego co mi wiadomo to z inicjatywy radnego Zbigniewa Makarewicza poproszono miasta w których jest ulica Gołdapska o przekazanie tablic z nazwą ulicy. Panu Radnemu gratuluję pomysłu!

  1. Właśnie, fajny pomysł…:-)

  2. Malarz tablic

   Wow, pomysł raz na 450 lat. Gratuluję! Warto oprócz tablic postarać się o asfalt na gołdapskie drogi z centrali . Zobaczcie na Google Maps z w jakim rejonie jest ta nasza ulica w Warszawie. Polecam street view, pewnie tak nas wyobrażają. Ale na pewno jak powstawicie te tablice w centrum to mieszkańcy będą wiedzieć gdzie ich przyjmą jak miasto upadnie.

   1. J

    Jedno jak gdyby nie ma nic do drugiego, panie malarzu… Pomysł z pozyskiwaniem tablic jest ok. Pan dotyka zupełnie innej sprawy. Ważnej oczywiście, ale innej.

 2. k i r

  super pomysł na miarę nobla

 3. Gołdapianka

  A ja chciałabym zapytać radnego pomysłodawcę o to co sądzi o maksymalną podwyżkę podatku od nieruchomości w dobie pandemii i tak chyba w prezencie na 450 lecie ?

  1. GVG

   Trzeba panie żbyszku udpowiedzieć. Wypada.