Spotkania „Husarii” trenerami boksu

W dniach 27-30 sierpnia w klubie „Husaria” Gołdap gościliśmy trenera boksu z Olsztyna – Marka Majewskiego. Trener Majewski z „Husarią” jest związany prawie od samego początku.

 

Bardzo często bierze udział w różnych przedsięwzięciach klubu i kiedy tylko ma możliwość przyjeżdża, aby podzielić się z zawodnikami swoim ogromnym doświadczeniem.

Dodatkową atrakcją 29 sierpnia był wspólny wyjazd z trenerem do Suwałk na galę boksu zawodowego Knockout Boxing Night 12, gdzie mogliśmy oglądać pięściarzy zawodowych.

Podczas gali obecny był sam Andrzej Gołota, wielka legenda Polskiego boksu, który siedział wraz z zawodnikami klubu i wspólnie oglądał to wydarzenie.

Natomiast 31 sierpnia gościliśmy trenera boksu z klubu bokserskiego z Legionowa – Jana Dobrzyjałowskiego. Trener zrobił nam miłą niespodziankę, zadzwonił szybko przed samym treningiem i poprowadził całe zajęcia.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za odwiedziny oraz za przekazanie doświadczenia i wiedzy. Obecnie zawodnicy klubu szykują się do startu w najbliższych turniejach.

Powiązane artykuły