Intensywny weekend „Husarii”

W dniach 5-6 września zawodnicy gołdapskiej „Husarii” wzięli udział w dwóch imprezach bokserskich. W sobotę Aleksandra Kożak boksowała podczas zawodowej gali boksu grupy Chorten Boxing Production w Białymstoku, pokonując jednogłośną decyzją miejscową przeciwniczkę.

 

Dla Oli udział w takim dużym wydarzeniu był dużym wyróżnieniem. Tego samego dnia młodzi zawodnicy udali się do Kętrzyna na mistrzostwa Warmii i Mazur w boksie.

Udział wzięli: Gracjan Ludtke, Kamil Zachariasz, Julia Kożak, Wiktor Aneszko oraz Norbert Andruszkiewicz. Wszyscy zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony. Julia i Gracjan zakończyli swoje pojedynki przed czasem w 2. rundzie, natomiast Kamil stoczył walkę towarzyską niepunktowaną.

Wiktor oraz Norbert debiutowali w mistrzostwach wojewódzkich, przegrywając swoje pojedynki. Część z zawodników boksowała w sobotę, a część finałowa odbyła się w niedzielę.

Wszyscy pokazali się bardzo dobrze i są zmotywowanie do jeszcze cięższej pracy. Duże podziękowania należą się naszemu klubowemu koledze Rafałowi Andryszczykowi za pomoc w wyjeździe.

Klub jest wspierany i współfinansowany ze środków Gminy Gołdap oraz pana burmistrza Tomasza Luto, za co ogromnie dziękujemy.

Trener Damian Szafran

Powiązane artykuły