Zawodnicy gołdapskiej „Husarii” nie próżnują

W sobotę (18 lipca) w Szczytnie odbyły się sparingi szkoleniowe organizowane przez klub „Gwardia” Szczytno. W sparingach udział wzięli zawodnicy i zawodniczki z różnych polskich klubów. „Husarię” Gołdap reprezentowały 4 osoby: Wiktoria Keller, Aleksandra Kożak, Julia Kożak oraz Gracjan Ludtke.

 

 

 

 

Udział w sparingach szkoleniowych nie byłby możliwy bez wsparcia i współfinansowania klubu przez gminę Gołdap.

W niedzielę klub Husaria Gołdap, zorganizował trening bokserski, który poprowadził zawodowy pięściarz grupy Knockout Boxing Night Fiodor Cherkashyn. W treningu udział wzięło 30 osób z Olecka, Łomży, Szczytna i Gołdapi. Wydarzenie objęte było patronatem honorowym burmistrza Gołdapi – Tomasza Luto.

– Mimo sytuacji związanej z wirusem, jaka spotkała cały świat oraz trwających wakacji, jestem bardzo zadowolony z ilości uczestników. Udział wzięło 30 osób w tym również ci najmłodsi. Bardzo dziękuję Fiodorowi za przyjazd i mądrze poprowadzone zajęcia. Jest to dopiero 24-letni pięściarz który wykazał się ogromną wiedzą oraz profesjonalizmem przy przekazywaniu wiedzy. Takie treningi z pięściarzami, których na co dzień widzimy w telewizji są bardzo motywujące, dają możliwość uczenia się od najlepszych oraz spotkania na żywo swoich idoli. Bardzo również dziękuję panu burmistrzowi Tomaszowi Luto za objęcie wydarzenia patronatem honorowym oraz dyrektorowi OSiR Mariuszowi Kowalczukowi za pomoc przy organizacji – powiedział trener „Husarii” Gołdap Damian Szafran

 

Powiązane artykuły