Poszukiwani przez sądy zatrzymani przez Straż Graniczną

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali poszukiwanego mieszkańca Ełku i powiatu gołdapskiego. Pierwszy ścigany był za nieuregulowane alimenty. Drugi nie opłacił zasądzonej grzywny za jazdę pod wpływem alkoholu. W dodatku wpadł gdy ponownie jechał pijany.

 

25 lipca na lotniczym przejściu granicznym w Szymanach, funkcjonariusze z PSG w Olsztynie przerwali podróż mieszkańcowi Ełku. Mężczyznę poszukiwał polski wymiar sprawiedliwości, bo nie płacił alimentów. 43-latek zamiast do Londynu, trafił do aresztu.

Dzień wcześniej w ręce funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich wpadł 63-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego. Okazało się, że mężczyzna nie uregulował zasądzonej kary grzywny za wcześniejszą jazdę ciągnikiem po pijanemu. Mimo to,  w piątek wybrał się na przejażdżkę rowerem  mając ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Poszukiwany najbliższe dni spędzi w areszcie.

Red. W-MOSG


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Poszukiwani przez sądy zatrzymani przez Straż Graniczną

  1. rodzic i absolwent tej szkoły

    Może ktoś przeczyta. a może pan burmistrz. Panie Burmistrzu szkoły są modernizowane i super. JEDNAK przypominam panu że OBIECAŁ Pan RODZICOM na 70 rocznicę powstania szkoły nr 1 że szkoła będzie znowu „czerwona” i co ??? mija pięć lat i nic 🙁

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...