Wyjątkowy Dzień Dziecka uczniów Trójki

Poniedziałek 1 czerwca to wyjątkowy i bardzo ważny dzień dla każdego dziecka. Zarówno dla tego małego jak i dużego. Każdy z nas ma w sobie pewien dziecięcy pierwiastek.

 

Święto to zawsze przypada w okresie roku szkolnego. Dlatego też ma bardzo ważne miejsce w kalendarzu zajęć i uroczystości w naszej szkole. Dzień ten zawsze jest podkreślony miłymi wydarzeniami z akcentem zabaw i uczniowskiego świętowania. Co roku plac przy naszej szkole zamieniał się w jedno ogromne podwórko zabaw.

W tym roku ze względu na bardzo trudną sytuację związaną z COVID-19 postanowiliśmy  uczcić to święto troszkę inaczej, ale równie uroczyście. Był to cudowny, rodzinny dzień, podczas którego dzieci wraz z rodzicami czuli się wyjątkowo. Moc atrakcji, którą przygotowali rodzice swoim pociechom uczynił ten dzień niezapomnianym dla nich wszystkich.

Klasa 5c dodatkowo wzięła udział w zabawie pod hasłem CHALLENGE. Zadaniem uczniów było przedstawienie w formie zdjęć, haseł w języku angielskim. Na zamieszczonych fotografiach zaprezentowali z jakimi miejscami, a także aktywnościami kojarzą CHILDREN’S  DAY, czyli Dzień Dziecka. Wyzwanie okazało się nie tylko wspaniałą zabawą, ale także okazją do wykorzystania znajomości języka obcego w życiu codziennym.

Wspólna zabawa rozładowuje napięcia i daje mnóstwo radości! Wzmacnia więzi rodzinne. Zbliża i uczy. Ten dzień właśnie taki był. Pełen uśmiechu, radości, zadowolenia ze wspólnie spędzonego czasu.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i naszym uczniom za przesłanie cudownych zdjęć     i raz jeszcze życzymy wszystkiego dobrego z okazji ich święta.

Justyna Przekop, Joanna Słupecka – wychowawczynie klas 5a i 5c


Aktualności

Powiązane artykuły