Włączcie „Dwójkę” – Telewizja Gołdap informuje…

Zielone Dni w  Gołdapi 2020 trwają. Owocnie zakończył się ekorok szkolny 2019/2020. Dość często o gołdapskich ekosukcesach słychać było w całym kraju. Koronawirus nie wyłączył serc Przyjaciół Przyrody, którzy swoją siedzibę mają w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

 

 

Zielone Dni w Gołdapi 2020 zmieniły sposób prezentacji na Wirtualne Zielone Dni w Gołdapi. Osiemnasty rok wspólnych działań zakończył się nagrodzeniem laureatów tytułami, wyróżnieniami, dyplomami, statuetkami, medalami i nagrodami rzeczowymi…

Gratuluję i dziękuję:)

(Laureatów, którzy jeszcze nie odebrali nagród zapraszam po wakacjach – SP nr 2 w Gołdapi, sala nr 20)

Wyróżnienia, nagrody z „Miasta bez elektrośmieci” już do nas dotarły…

Dziękujemy całemu zespołowi obsługującemu Ogólnopolski Program edukacyjny „Miasto bez  elektrośmieci” za idealną współpracę. Nagrody i niespodzianki  sprawiły nam niesamowitą radość
i bardzo motywują do dalszych działań.

 

Wakacyjne ekoinformacje

Podczas wakacji Elektrośmieciuszek przyjmuje „elektrograty i baterie”. Letnie miesiące zachęcają do porządkowania, sprzątania i segregacji odpadów.

Z radością informuję, że każdy kto do nas dołączy na zawsze pozostaje Przyjacielem Przyrody. Priorytetem  przynależności do ekodużyny jest „ekochęć”.

Każdy gołdapianin, każda gołdapianka może być Eko…

Zapraszam:)

 

 

Powiązane artykuły