Powiązane artykuły

24 komentarzy do “Sesja Rady Powiatu

 1. J

  Chciałbym żeby pani przewodnicząca Falińska publicznie podała personalnie kto z ośmiorga nieobecnych radnych nie usprawiedliwił dzisiejszej absencji.

 2. ktos

  Najwyższy czas pożegnać tych radnych, którzy nie uczestniczą w pracach Rady Powiatu od dawna!. Szanowni radni, jak wam się nie chce PRACOWAĆ ( składaliście przysięgę że będziecie godnie pracować ) to złożyć proszę mandaty i zniknąć z GOŁDAPSKIEJ POLITYKI!Wstydu nie macie- torpedujecie prace Rady Powiatu! żegnamy Piotra Wasilewskiego, , Grędę, Kuliś, Dzienisa, Tomaszewską Walc,Retel.Wasz czas się zakończył!NIE SZANUJECIE SWOICH WYBORCÓW!

  1. Julian

   Hola, hola a radny Kuskowski, który przez ostatnie pół roku zaszczycił swoją obecnością sesję rady tylko jeden raz. NIE SZANUJE SWOICH WYBORCÓW!!!!! Czy jego czas też się skończył????

 3. Bogdan

  A czy to prawda że radny Szablak ma startować na dyrektora w Powiatowym Zarządzie Dróg, bo chodzi się chwali że bedzie tam rządził

  1. Rom

   A czy on ma chociaż maturę?

   1. Rysiek

    Podstawówkę ukończoną ma na pewno.

    1. Opozycjonista

     Nie matura lecz chęć szczera (oraz znajomości w radzie Powiatu) zrobi z niego „oficera”. Nie ma co się dziwić – wystraczy zostać radnym i można każdy stołek dostać, wystarczy spojrzeć na gminę

     1. Filip

      Zastanawia mnie to jakie on ma kompetencje, żeby rządzić zarządem dróg. Takie stanowisko powinna objąć osoba z odpowiednim wykształceniem, doświadczeniem zawodowym z pomysłem na naprawę dróg.
      Niestety takie osoby bez tzw. plecaka nie mają szans.

    2. Adaś

     No nie wiem czy Cię nie poniosło kolego

 4. Kierowca Super B

  No to są właśnie te huby o których mówił pierwszy muchomor. My dalej niestety w lesie z kulturą lokalnych wybrańców. A może banery wieszają? Kto wie?
  Pewnie obmyślają plan naprawy szpitala, dróg i czytają swój program wyborczy za który oddali swoje bezcenne lata młodości. Błagam nie ośmieszajcie się dalej, bądźcie odważni!

 5. Halina

  Ja też słyszałam że ma tam rządzić. Podobno obiecuje posady w zarzadzie i nowe asfalty, tak jak przed wyborami.

 6. Qwerty

  Uwazam ze to straszne i obrzydliwe podwyzzac sobie pensję. Gdy podstawowe potrzeby mieszkańca są niezaspokojone. Mówię tu o szpitalu. Którego nie ma na ta chwilę. I już nie będzie. Państwo radni czas rozwiązać ten powiat.

  1. XYP

   Rozwiązanie powiatu gołdapskiego to okropna klęska.

 7. Wrrrr

  Wcale nie dziwię się Radnym, którzy nie przychodzą na sesje Ray Powiatu. Też nie chciałbym współpracować z ludźmi, którzy doprowadzili do RUINY!!! szpitala i tak naprawdę do jego agonii. Nawet Pan Kuskowski to zrozumiał – BRAWO! Jak nie wstyd zasiadać na stołkach starostów takim osobnikom jak CIOŁEK (8 lat kierowania powiatem) i WARDZIEJEWSKA (2 lata kierowania powiatem), którzy osobiście odpowiadają za to co się dzieje w NASZYM powiecie, za śmierć kliniczną SZPITALA, za tragiczny stan DRÓG, za coraz niższe notowania SZKÓŁ średnich. Do tej pary dochodzi SENDA (4 lata wicestarosta).
  JAK WAM NIE WSTYD?!?!
  Nie macie HONORU!
  Jak możecie patrzeć chorym mieszkańcom powiatu gołdapskiego w oczy?
  Wasz czas się skończył! Znikajcie z życia i z władz powiatu gołdapskiego.

 8. Obserwator

  Kochani !!!!! Ja ciągle i do znudzenia powtarzam: Co wybraliśmy to mamy!!!!!!!! Jacy wyborcy tacy wybrańcy!!!!!!!! Mamy dwa wyjścia: rewolucja lub podwinąć ogonki i cichuteńko jak myszki poczekać do końca kadencji i wybrać ludzi oddanych sprawie publicznej, uczciwych, rzetelnych i z poczuciem honoru!!!!!!!

  1. Anonim

   Faktycznie – do znudzenia

 9. Stawiam na Wiaty!

  Skaczecie do gardła powiatu a Burmistrz 15 milionów długu zrobił w ubiegłym roku teraz dobierze kolejne 10 milionów. Kupił sobie luksusowy samochód za prawie 200 tyś, obiecał szpital na antenie radia.I co ? I jeszcze sobie pomnik postawi za 500 tyś. Co sesja zmiana w budżecie – możemy tylko domniemywać że jest niechlujnie przygotowany budżet.
  Jesteście śmieszni, bardzo dobrze że nie przychodzą tyle lat w poprzednich kadencjach nic też nie wnieśli. Nie są radnymi od dziś, za brak szpitala oni też odpowiadają, co robili w poprzednich kadencjach – właśnie też nic nie robili. Obudzili się bo diet nie mają i focha strzelają zamiast brać się za robotę – niech dalej nie przychodzą i bardzo dobrze!

  1. Maria

   Możesz jaśniej? Jak to diet nie mają??? Kto im zabrał? Dlaczego?

   1. Anonim

    Po złości.Jedyne co ktoś umie.

   2. Senny

    Zabrali im bo nie chcieli pomimo propozycji pracować w żadnej komisji, liczyli, że w ten sposób doprowadzą do kompletnej niemożności zarządzania w powiecie.

 10. Obserwator

  Anonim ma racje do znudzenia! Ludzie zrozumcie wybrańców, oni robią co mogą a że nic z tego nie wychodzi – to fakt! To jest wina wyborców, już przed wyborem było wiadomo co sobą prezentują.Winni są również Ci co nie poszli wybrać słusznej opcji! Pozdrawiam.

 11. Andrzej

  Sytuacja w gminie i powiecie jest katastrofalna,co przyznają praktycznie wszyscy komentatorzy. Szkoda tylko ,że anonimowo. Z kim tu organizować referendum w celu naprawy naszego regionu. Ja już w 2015 r. napisałem ulotkę pt „Ratujmy szpital”. Pojechałem do dyr NFZ w Olsztynie Pana Zakrzewskiego,który obiecywał pomoc dla szpitala,pod warunkiem ,że zmieni się Zarząd Powiatowy. Niestety wyborcy ponownie dali swój mandat zaufania Ciołkowi, Wardiejewskiej, Sendowej a ci doskonale zmanipulowali radną Walc i obsadzili się na kolejne lata na stanowiskach. Teraz Pani Walc próbuje zmazać z siebie hańbiącą decyzję ,ale jest za póżno. Pamiętam nasze spotkanie na Mazurskiej 6 gdzie Pani Wioletta przyrzekała ,że nigdy nie zagłosuje na Ciołka,by kilka dni póżniej to właśnie zrobić.Rada Powiatowa i Rada Miejska kwalifikuje się do tego ,żeby ich usunąć z życia publicznego na zawsze, tylko z kim organizować referendum ? Patriotów jest niewielu ,a tchórzy cała masa. Możecie się na mnie obrażać i mnie krytykować,ale takie są fakty.Jak czyta się te i inne komentarze , to poza kilkoma wyjątkowo złośliwymi jest wiele szczerych,mądrych i nawet konstruktywnych, tylko do licha dlaczego boicie się podpisać swoim nazwiskiem. Możemy się sprzeczać,nie lubić, ale dla dobra wspólnego powinniśmy się zjednoczyć i działać.To nasze miasto i powiat ,ale skoro dokonaliśmy złych wyborów to nie musimy z tym żyć kolejne 3 lata. Zróbmy to teraz !
  Andrzej Tobolski

  1. Antoni Rećko

   Powinniśmy się zjednoczyć i działać, ale nie z Andrzejem.