Hotel Robert’s Port – wyjątkowe rejsy statkiem po Mazurach

Od wielu lat Mazury przyciągają do siebie miłośników aktywnego wypoczynku blisko natury. Tę niezwykłą zieloną krainę można poznawać na różne sposoby – pośród których prym wiodą piesze wędrówki, jak również wyprawy kajakowe, bądź rowerowe. Niebywałą atrakcję regionu stanowi rejs statkiem po Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Obcowanie z przyrodą w taki sposób pozwala zachować w pamięci wiele pięknych i magicznych chwil. Hotel Robert’s Port proponuje swoim Gościom wyjątkowy komfort, oferując przestronną flotę i oryginalny plan poznawania najciekawszych zakątków Mazur.

Rejs statkiem Mazury – flota na każdą okazję

Flota Hotelu Robert’s Port jest jedną z największych. Cztery statki pasażerskie zabiorą łącznie w rejs 568 pasażerów. Trzy z nich są wyposażone w punkty gastronomiczne. Na każdym można wyprawić dowolną imprezę, w tym przyjęcie okolicznościowe oraz profesjonalne spotkania firmowe. Statki w mgnieniu oka mogą przeistoczyć się w salę bankietową lub konferencyjną, w zależności od aktualnych potrzeb. Niezwykłe obiady, nastrojowe kolacje przy dźwiękach muzyki, a także kameralne uroczystości – wszystkie te udogodnienia sprawiają, że rejs statkiem po mazurskich jeziorach zapada w pamięć na długo.

Przystanki w wyjątkowych miejscach

Zaczynając rejs od Mikołajek, Goście mogą zdecydować się na krótszą trasę do Śniardw, dłuższą do Rucianego-Nidy, bądź też popłynąć bezpośrednio do portu hotelu. Każdy rejs gwarantuje moc wrażeń – tym bardziej, że na trasie planowane są przystanki w wyjątkowych miejscach. Będąc w Mikołajkach, pasażerowie statku podziwiają jeden z najpiękniejszych i najlepiej wyposażonych polskich portów. W tym miejscu na zwiedzających czekają liczne atrakcje, jak koncerty, czy wydarzenia żeglarskie. Goście mogą także posmakować kuchni tutejszych restauracji, bądź też kupić oryginalne pamiątki.

Płynąc rejsem Mikołajki-Śniardwy, warto zatrzymać się na urokliwym półwyspie Wierzba, skąd rozciągają się wspaniałe widoki. Wyjątkową atrakcję regionu stanowi piękno okolicznej natury, jako że lokacja ta znajduje się w samym sercu Puszczy Piskiej. Natomiast podczas rejsu Mikołajki-Ruciane Nida Gościom ukazuje się osada Galindów, zlokalizowana nad jeziorem Bełdany. Miejsce to jest pełne pieczar i lochów, niespotykanych w innych regionach kraju. Można tu poznać liczne uroczyska leśne, zobaczyć krąg kamienny, skanseny i labirynt Galindów a wszystko to przy ciekawych opowiadaniach o historii tego plemienia.

Przepływając Szlak Wielkich Jezior Mazurskich nie można także pominąć wizyty w Gospodzie pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie. To miejsce unikalne na skalę całego regionu, ze względu na niespotykane połączenie restauracji z muzeum. W doskonałej atmosferze oraz przy wiekowych sprzętach można się zrelaksować, poznając smaki kuchni polskiej, pruskiej i litewskiej.

Hotel Robert’s Port – atrakcyjne zniżki na rejsy

Hotel Robert’s Port przygotował dla swoich Gości atrakcyjne, 10% zniżki. Natomiast dla większych grup szkolnych, które liczą powyżej 15 osób cenę ustala się indywidualnie. W sprzedaży dostępne są bilety normalne i ulgowe dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Pociechy, które nie mają jeszcze 5 lat, płyną w rejs za darmo. Bilety można kupić online, w recepcji hotelu, w kasie biletowej w porcie lub u kapitana wybranego statku.


Porady

Powiązane artykuły