Jubileusz 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gołdapi – I Zjazd Absolwentów

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na uroczystości Jubileuszu 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Gołdapi, którego obchody odbędą się 9-10 października 2020 roku. Jubileuszowi towarzyszyć będą różne wydarzenia, uroczystości, zjazd absolwentów oraz spotkanie przy poczęstunku i muzyce.

 

 

Będzie to okazja do przypomnienia historii szkoły oraz podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania oraz późniejszego rozwoju. Absolwenci, uczniowie i nauczyciele, pracownicy i wszyscy związani z naszą szkołą, bądźcie gotowi na podróż – rzeczywistą i sentymentalną. Nie mamy jeszcze dokładnego planu wydarzeń, ale wiemy, że spotkamy się wszyscy w szkole przy poczęstunku, na uroczystym otwarciu, na części artystycznej i w mieście. Będzie pamiątkowa publikacja i upominki. Sobotni wieczór i trochę nocy zaś poświęcimy na spotkanie przy muzyce (niektórzy mogą nazwać to balem) i kolacji w Restauracji Turystycznej. A rozpocznie się ono polonezem. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na imprezę.

Tak naprawdę w czasach pandemii trudno nam określić, czy będzie tak, jak ogłaszamy, ale na razie przyjmijmy, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

Więcej informacji o wydarzeniu można będzie znaleźć w harmonogramie uroczystości i na stronie szkoły w zakładce AKTUALNOŚCI oraz na szkolnym FB.

OPŁATY:

Uczestnictwo w Jubileuszu: 25 PLN od osoby – koszt udziału w Jubileuszu, (część oficjalna, cześć artystyczna, pamiątki z okazji 70-lecia szkoły oraz poczęstunek)

Uczestnictwo w Jubileuszu (część oficjalna, cześć artystyczna, pamiątki z okazji 70-lecia szkoły oraz poczęstunek) oraz spotkaniu przy muzyce i kolacji: 175 PLN od osoby.

Prosimy o dokonywanie wpłat do 15 czerwca 2020 roku na rachunek bankowy: 65 1020 4724 0000 3302 0005 9485. W tytule wpłaty proszę podać: Jubileusz 70 lat LO, imię i nazwisko (Panie także rodowe) oraz klasę i rok ukończenia szkoły.

 


Aktualności

Powiązane artykuły