Gołdap z „Wyróżnieniem Specjalnym”…

Przed Państwem świeża informacja z dzisiejszego dnia… Z dumą przekazuję piękne słowa uznania i podziękowania całej społeczności lokalnej, czyli Wam drodzy Gołdapianie i mieszkańcy okolic.

 

 

 

 

„Pierwszy raz w ramach konkursu „Dzień bez elektrośmieci” organizator programu „Moje miasto bez elektrośmieci” przyznał dodatkową nagrodę w formie WYRÓŻNIENIA SPECJALNEGO. Wyróżnienie otrzymała Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi.
To placówka, która od 7 lat z ogromnymi sukcesami realizuje program „Moje miasto bez elektrośmieci”. Nie inaczej było także w bieżącej edycji konkursu: 4 zbiórki elektrośmieci, prawie 17 ton zebranego sprzętu i aż 18 punktów na mapie Eko-Działań.

Serdeczne podziękowania dla koordynatora szkolnego – Pani Aliny Oleszczuk oraz dla dyrektora placówki – pani Anny Budzińskiej za wytrwałe realizowanie edukacji w zakresie prawidłowego postępowania z elektrośmieciami, z uczniami oraz całą lokalną społecznością, która aktywnie włącza się we wszystkie organizowane przez Was zbiórki elektrośmieci.

http://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/?page_id=5601Gratulujemy!
http://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/?p=7407
Przypominam, że w pierwszej edycji Gołdap zajęła pierwsze miejsce.
Druga edycja konkursu „Dzień bez elektrośmieci” 2019/2020 realizowanego w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci” została rozstrzygnięta!
Ale, Gołdapianie pracują nadal, angażują się i nikt i nic ich nie zatrzyma.
Jak widać koronawirus nam też niestraszny.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym, radośnie popierającym nasze akcje.
Zawsze jesteście mili, uczynni, serdeczni, radośni.
Dzięki takim ludziom jak Państwo, moja pasja nigdy nie zniknie, a chęć do ekodziałań i promowania Gołdapi nigdy nie ostygnie.
Pamiętajmy też, że nasze Zielone Dni w Gołdapi nie mają końca.
One nigdy nie mają urlopu…

Alina Oleszczuk – koordynatorka działań

Powiązane artykuły