72 osoby zakażone w naszym regionie

Liczba osób zakażonych w poszczególnych powiatach województwa warmińsko-mazurskiego stan na 3/04 na godzinę 10:00.
Jest 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w naszym województwie: 2 starsze kobiety, 1 starszy mężczyzna i 2 mężczyzn w średnim wieku. Wszyscy z powiatu iławskiego


Aktualności

Powiązane artykuły

18 komentarzy do “72 osoby zakażone w naszym regionie

 1. dipenas

  Nie widzę Gołdapi i dobrze . Ale przestrzeganie zasad określonych w rozporządzeniu jest w Gołdapi w niektórych sklepach mówiąc delikatnie niewłaściwe . Do czasu .

   
 2. Boguś

  Widać też niewłaściwe zachowanie klientów…

   
  1. dipenas

   Ok , obowiązuje wszystkie strony i nie tylko w sklepach. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
   https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-rzad-wprowadzil-nowe-restrykcje-nakazy-i-zakazy/t4g0tp7

    
 3. Człowiek udręczony

  A czy władze mogłyby się opamiętać i nie urządzać „ćwiczeń” na helikopterze? Ile osób przebywa jednocześnie tam w środku lotu? Ile kosztuje bezsensownie spalone paliwo? Czy takie konieczne jest wylatywanie wieczorami i hałasowanie jeszcze po 22:00? Czy kogoś tam „w górze”,dosłownie i przenośnie,nie obowiązuje prawo narzucone nam zwykłym obywatelom. Opamiętajcie się do diaska!

   
  1. Paweł

   Wyjaśnij mi – kiedy i gdzie piloci mogą ćwiczyć nocne loty ?

    
   1. Człowiek udręczony

    Nie wtedy, gdy panuje epidemia i ludzie chcą mieć święty spokój siedząc na siłę w swoich domach. Mogą sobie polatać gdy sytuacja się uspokoi i to na odludziu.

     
 4. pacyfista

  Widać wojsko wie co robi. Nie robi tego dla …, widać taki jest scenariusz ćwiczń . „Si vis pacem fac bellum „/ chcesz pokoju ,szykuj się do wojny/. Pozdrawiam i proszę się nie zadręczać kiedyś zakończą się ćwiczenia.

   
  1. Człowiek udręczony

   A po cichu przyszedł wirus, do którego nie da się strzelać i teraz wszyscy są bezradni. Nikt się nie przygotował na taki scenariusz. Brak podstawowych środków. Polak to i po szkodzie mądry nie będzie. A może nie czepiajmy się tylko Polaków, ale sprawiedliwie całej ludzkości. Amerykanie zawsze do wojen pierwsi przygotowani i wyposażeni , a z wirusem sobie kompletnie nie radzą. Gorzej niż my.

    
 5. MaxKolanko

  Pacyfisto, Twoja wypowiedź trąci onucą a składnia zdradza Twą prawdziwą przynależność. Skąd u Ciebie w głowie powstał pomysł, że wojsko wie co robi? Wojsko nie zadaje pytań i wykonuje rozkazy mniej lub bardziej zdezorientowanego ministra lub jego misiewicza. Każą latać, szukać wirusa to będą go latać i szukać. Zamiast w obecnej sytuacji irytować społeczeństwo, które z dnia na dzień znalazło się w nowej, trudnej rzeczywistości mogliby np. realnie pomagać. W odczuciu większości to nienajlepszy czas na fruwanie po niebie i wydawanie pieniędzy z kieszeni podatnika. Ta władza nie ma za grosz taktu, umiaru, wyczucia ani wyobraźni. Zindoktrynowani mediami ludzie w końcu to łykają i mamy stan wyjątkowy – tylko eskadra śmigłowców nad Gołdapią jest w stanie zagwarantować nam zdrowie. Jest 1.45 już lecą helikoptery do walki z wirusem. Równie skuteczne co liść babki na dekapitację. Wie ktoś jaki jest koszt takich manewrów? Jak ktoś wie, to niech milczy bo taka informacja mogłaby niejednego przyprawić o zgon a w łagodnych przypadkach wypadek oczu z orbit. Nie dajmy się otumaniać i zachowajmy zdrowy rozsądek, nie tylko w czasach zarazy.

   
  1. Łokieć

   Prorok czy co ?

    
   1. MaxKolanko

    Corok to prorok – ja mówię jak jest. Wołam o zachowanie zdrowego rozsądku i leci 11 kciuków w dół. To osoby, które są za tym aby nie zachowaywać zdrowego rozsądku. O czym, a przede wszystkim z kim my tu mamy rozmawiać zapytam retorycznie.

     
 6. K.

  Dlaczego w warunkach epidemii, gdzie (wzorem administracji rządowej i zgodnie z poleceniem Prezesa Rady Ministrów) wszystkie inne urzędy dawno zostały zamknięte, nasze Starostwo w Gołdapi nadal przyjmuje petentów?

   
  1. Nie

   Ależ durny wpis!!!

    
   1. Obserwator

    Lepiej siedzieć przed komputerem w domu i pisać nawet głupoty niż łazić bez celu po mieście – bo Straż Miejska i Policja wali mandaty bez litości. MUNDUROWI TAK TRZYMAĆ !!!!!

     
    1. Człowiek udręczony

     Szkoda, że mundurowym nie chciało się do tej pory pochodzić po mieście i skutecznie zapobiec dewastacji infrastruktury. Zawsze jak pamiętam byli bezradni. Wiem z doświadczenia, ze bez sensu jest cokolwiek zgłaszać policji, bo ta i tak nic nie zdoła zrobić.

     Teraz się okazuje, ze wejść do lasu nie można, ale mafie myśliwskie mogą dalej grasować.

      
   2. K.

    Durny to jest ten kto na to pozwala! A to jest tylko pytanie., które powinno dać do myślenia władzom powiatu i radnym powiatowym! Można się uczyć od innych, np. w Brodnicy: https://www.ddbrodnica.pl/3100-starostwo-powiatowe-w-trybie-pracy-zdalnej

     
 7. pytam

  KIEDY WRESZCIE POWIAT ZACZNIE PODAWAĆ ILU MIESZKAŃCÓW JEST NA KWARANTANNIE KONTROLOWANEJ PRZEZ POLICJĘ W GOŁDAPI ( OKOŁO 60osób ) KTO ZABRONIŁ PODAWAĆ FAKTÓW ?????????????????????/ Starostwo czy gmina

   
  1. Drapik

   Co chwila fakty o które pytasz są podawane. Np na Fb.