Komisarz Tomasz Jegliński został powołany na stanowisko zastępcy komendanta Policji w Gołdapi

Dzisiaj podczas uroczystej zbiórki komendant wojewódzki Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasz Klimek wręczył akt powołania na stanowisko I zastępcy komendanta powiatowego Policji w Gołdapi kom. Tomaszowi Jeglińskiemu.

Oficjalne wprowadzenie i powołanie nowego zastępcy komendanta gołdapskiej Policji odbyło się w obecności kadry kierowniczej, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Rangę uroczystości wzbogaciła obecność pana generała Tomasza Klimka – komendanta wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Otrzymując akt powołania komisarz Tomasz Jegliński wyraził wdzięczność oraz zadeklarował chęć współpracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców całego powiatu.

Komisarz Tomasz Jegliński jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę w Policji rozpoczął w 2003 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Olecku. Od grudnia 2016 roku pełnił służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Po powrocie do garnizonu warmińsko-mazurskiego, od 1 listopada 2019 roku pełnił obowiązki zastępcy szefa gołdapskich policjantów.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Komisarz Tomasz Jegliński został powołany na stanowisko zastępcy komendanta Policji w Gołdapi

  1. Tomek

    Patrząc na zdjęcia widać że kondycja fizyczna jest.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...