To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 17 stycznia grupa sześciolatków 0 „B” ze Szkoły Podstawowej nr 3  przygotowała montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.

Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych babć i dziadków .Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości.Mam nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków! Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole przygotowaną  przez rodziców.

Urszula Masiulaniec


Aktualności

Powiązane artykuły