Sylwester u seniorów

Gołdapscy seniorzy już po raz kolejny wspólnie powitali Nowy 2020 Rok. Jak zawsze szefowa Helena Łukaszewicz zadbała o każdy szczegół, aby wieczór upłynął wyjątkowo miło i tak się stało.

Siedziba została pięknie udekorowana, o co zadbał swoją artystyczną ręką Jan Piątkowski.

Zdjęcia na pamiątkę (bo przecież czas płynie jak rzeka) robił Stefan Byro z Suwałk, który wraz z małżonką Danutą są tutejszymi czynnymi, i bardzo zaangażowanymi, związkowcami.

Zabawa była przednia – kółka i kółeczka, wygibasy i „hopsasy”. Przed północą wybrano króla i królową balu, z czym wiązało się dużo zabawnych sytuacji.

W śród gości znalazł się i solenizant Mieczysław, który częstował swojską nalewką i słodyczami. W przerwach tanecznych za stołami wspólnie umilano czas śpiewem znanych ulubionych piosenek biesiadnych.

Biesiadnicy rozstali się z życzeniami i nadzieją, aby w tym roku nie było gorzej (a jeśli będzie lepiej, to też się nie pogniewają).

Prezes Helena Łukaszewicz przypomina i zaprasza wszystkich emerytów i rencistów, by nie siedzieli w czterech ścianach, by wychodzili do ludzi zapisując się do Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Nasz siedziba mieści się na pierwszym piętrze w budynku Biblioteki Publicznej w Gołdapi. Czynna w poniedziałki i czwartki w godz. od 9.00 do 12.00.

Red. C.B-B.

Powiązane artykuły