Koncert na 102 w oddziałach przedszkolnych SP3

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły. To dzień pełen radości, wzruszeń i uśmiechów. W piątek 17 stycznia w oddziałach SP3 w grupie 4 latków obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Przedszkolaki tańcem zaprosiły gości do obejrzenia przedstawienia, które opowiadało o Babciach i Dziadkach z czasów PRL-u. Scenka przedstawiała historię, na której przed zamkniętymi drzwiami sklepu stoi kolejka, a w niej dzieci grające rolę babci, dziadka, kobiet i mężczyzn.

Następnie zaproszono czterech chętnych Dziadów do konkurencji- wbijania gwoździ w deskę oraz cztery chętne Babcie do konkurencji- obierania najdłuższej skórki z jabłka. Po wręczeniu zasłużonych medali i upominków własnoręcznie przygotowanych przez wnuki, zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek.

Podczas poczęstunku można było skorzystać z foto-ramki i gadżetów, aby uwiecznić piękne chwile. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Dziękujemy Dziadkom i Babciom za przybycie na uroczystość i życzymy STO LAT.

Wychowawczynie grupy: R. Namiotko i A. Grzymała


Aktualności

Powiązane artykuły