Ile osób w Baniach Mazurskich w tym roku przygotuje przepiękne, świąteczne iluminacje swoich domów?

Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich ogłasza V edycję konkursu na najładniejszą dekorację bożonarodzeniową domów i posesji na terenie Gminy Banie Mazurskie. W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy Gminy Banie Mazurskie, którzy w sposób szczególny upiększą swoją posesję z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2019.

Boże Narodzenie to najbardziej wyczekiwane święta w roku. Warto na ten szczególny czas odpowiednio przygotować i ozdobić dom, stawiając na piękne dekoracje bożonarodzeniowe. W takim otoczeniu świętowanie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Do 6 grudnia właściciele placówek handlowo-usługowych w Baniach Mazurskich, mogą zgłaszać swoje świątecznie udekorowane witryny do corocznego konkursu na NAJPIĘKNIEJSZĄ WITRYNĘ ŚWIĄTECZNĄ.
Aby wziąć udział w konkursie ,,Najpiękniejsza Witryna Świąteczna 2019″ należy wypełnić kartę zgłoszenia dostępną w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich, a następnie przesłać ją drogą elektroniczną na adres mailowy gokipbm@interia.pl.


Aktualności

Powiązane artykuły