Kandydaci do Policji ćwiczyli na torze przeszkód

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi organizują cykl spotkań dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi policji. Pierwsze z takich spotkań odbyło się 10 listopada.

Każdy chętny do służby w Policji mógł wspólnie z policyjnym instruktorem sprawdzić na czym polega test sprawności fizycznej i poćwiczyć pokonywanie toru przeszkód. Zajęcia będą organizowane cyklicznie
Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi zainicjowała zajęcia z doskonalenia umiejętności sprawnościowych dla wszystkich osób, które w przyszłości będą chciały wstąpić w szeregi Policji. Wyszkoleni funkcjonariusze na specjalnie przygotowanym torze przeszkód będą demonstrować prawidłowe wykonanie toru, którego pokonanie jest jednym z etapów postępowania kwalifikacyjnego przy doborze do służby.

Gołdapska Policja w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów organizuje cykl spotkań podczas których wyszkoleni instruktorzy będą demonstrować prawidłowe sposoby pokonania tego etapu kwalifikacyjnego. Pierwsze takie zajęcia odbyły się 10 listopada br. Grupa kilku osób, które w niedalekiej przyszłości będą starać się o służbę w Policji, miała możliwość przećwiczenia technicznej odsłony tego etapu i poznać jego założenia.

Informujemy, że zajęcia będą organizowane cyklicznie. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu pod nr tel 87 615 54 15.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły