Gala po raz kolejny okazała się wielkim sukcesem

Już VI edycja gali sportów walki pt. „Gołdap Fight Night” odbyła się w ubiegłą sobotę. Tegoroczne wydarzenie było poświęcone głównie boksowi olimpijskiemu. Podobnie jak w latach poprzednich, impreza po raz kolejny okazała się wielkim sukcesem. Kilka dni przed tym wydarzeniem nie było już dostępnych biletów.

Rozpoczęło się o 17.00 – zawodnicy walczyli po raz pierwszy w Polsce o oficjalne medale WBA, najstarszej federacji boksu zawodowego na świecie. Od 18.00 rozpoczęła się oficjalna część gali GFN, podczas której zgromadzeni mogli zobaczyć wyrównany mecz boksu olimpijskiego po między Husarią Gołdap a Akademią boksu Andriy Kotelnyk z Ukrainy. Zawodnicy w tym meczu walczyli o oficjalne medale federacji WBC.

Wszystkie pojedynki były na bardzo wysokim poziomie. Na sam koniec wystąpił znany wokalista KaeN.

Pomiędzy pojedynkami wystąpili znani z YouTube – Antek i Szwagier. Zgromadzeni mogli również zobaczyć znanego pięściarza z Ukrainy, byłego zawodowego mistrza Świata federacji WBA Andriy Kotelnyka.

Wielkie podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym osobom w organizacje gali, w szczególności wszystkim sponsorem oraz dla burmistrzowi Gołdapi panu Tomaszowi Luto.

Zdjęcia udostępnił organizator

Powiązane artykuły