Fundacja Uskrzydleni. Nabór i pierwsze warsztaty muzyczne już za nami

Fundacja Uskrzydleni-Wspieramy Kreatywnie rozpoczęła realizację projektu pt.: „IV Świąteczny Koncert Finałowy – warsztaty muzyczne”.

Tworzymy już 100 osobowy chór! Z każdym dniem jest nas coraz więcej. Uśmiech, radość i pasja to to co dla nas najważniejsze. Warsztaty to wspaniały i kreatywny czas spędzony na wspólnej pracy. Uczymy się intonacji, frazowania, obycia na scenie, emisji i higieny głosu, dykcji, interpretacji, myślenia i tworzenia.

Niebawem ruszają zajęcia elektroakustyczne i instrumentalne. Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych którzy lubią muzykę i śpiew do wzięcia udziału w naszym projekcie, który jest ofertą bezpłatnych warsztatów muzycznych.

Uczestnicy mają możliwość poznania ABC emisji głosu, pracy z mikrofonem oraz ruchem scenicznym. Warsztaty zakończą się IV Świątecznym Koncertem Finałowym z udziałem profesjonalnych muzyków, oraz uczniów, absolwentów i nauczycieli PSM I st. w Gołdapi.

Koncert Finałowy odbędzie się 15 grudnia 2019 r. o 17.00 w hali OSiR w Gołdapi.

Serdecznie zapraszamy na dodatkowe próby chóru do PSM I st. w Gołdapi w sali nr 44 w każdy:

wtorek – 16.15
czwartek – 17.00

Do zobaczenia!

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, a także z programu Fundacji Tesco „Decydujesz, pomagamy”, Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Gołdap realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny, oraz ze środków Gminy Gołdap i Fundacji Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi.

Powiązane artykuły