„Elektrośmieciuszek” przy SP nr 2 w Gołdapi zaprasza…

Jeżeli jedziesz z centrum miasta i już znajdziesz się na ulicy 1 Maja, jedź prosto, następnie skręć w lewo na ulicę Jaworową i zaraz skręć w tylną bramę Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi. Tam nasz „Elektrośmieciuszek” ma swoje nowe lokum.

Zmienił miejsce zmienił szyld, nie zmienił chęci zapełniania się po brzegi. Średnio raz na dwa miesiące „jego brzuszek” jest pełny i prosi o odbiór ZSEE. I tak jest już od ponad sześciu lat. Stale powiększają się zbiory, stale powiększa się gołdapska ekodrużyna.

ZAPRASZAMY wszystkie współpracujące instytucje, mieszkańców miasta, rodziców, wychowawców, opiekunów do składania propozycji i ofert, aby udoskonalić nowego ELEKTORŚMIECIUSZKA.

W jaki sposób zabezpieczyć go przed intruzami, bo jest ich coraz więcej. Wielu jest wrogów naszych działań i wielu chętnych do rozgrabiania, niszczenia naszego miejsca zbiórki zsee.

Wystarczy tylko wyłożyć płytkami np. podest, może ogrodzenie. A może wiata, ozdobne kamienie, czy elementy z odpadów zaznaczające terytorium naszego ELEKTROSMIECIUSZKA też mogą być.

Może też być praca zbiorowa – w takim miejscu wszystko jest możliwe, i wszystko może być super.

Pomyślcie, jak pomóc szkole i miastu .Wszystkie propozycje, albo wykonaną już pracę proszę zgłaszać do koordynatorki. Tu wszystko jest możliwe:)
Zróbmy PUNKT ODBIORU ZSEE PRZY SP2 W GOŁDAPI Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA .

Serdecznie dziękuję pani Beacie Wieczorek (mama Fabiana z Klubu Naszej Ziemi przy SP2 w Gołdapi) za cudowny szyld „ELEKTROŚMIECIUSZKA”. Talerz pięknie informuje i właściwie kieruje, gdzie wyładować zsee.

Dziękuję wszystkim superzbieraczom. Działamy dalej…

Koordynatorka akcji Alina Oleszczuk
KLUB PRZYJACIÓŁ ZIEMI – PRZYJACIELE PRZYRODY IIIaSP2 w Gołdapi

Powiązane artykuły