47-latek ranny podczas imprezy towarzyskiej

Policjanci wyjaśniają okoliczności zranienia mężczyzny, do którego doszło w ubiegłym tygodniu w jednym z mieszkań w Gołdapi. Podczas spotkania zakrapianego alkoholem doszło do kłótni, w wyniku której ranny został 47-letni mężczyzna. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Podejrzany o zranienie 22-latek został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w czwartek (7 listopada) kilka minut przed 15:00 w jednym z mieszkań na terenie Gołdapi.

Policjanci prewencji interweniujący jako pierwsi na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że podczas libacji alkoholowej z udziałem czterech mężczyzn i kobiety, doszło do zranienia osoby ostrym narzędziem. Rannemu 47-latkowi została udzielona pomoc medyczna przez załogę pogotowia ratunkowego. Następnie poszkodowany trafił do szpitala w Olecku gdzie po przeprowadzeniu kolejnych badań okazało się, że jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu.

Kryminalni pracujący na miejscu zdarzenia przesłuchali świadków oraz przeprowadzili oględziny. Następnie policjanci zatrzymali 22-latka, który trafił do policyjnego aresztu do wyjaśnienia. Podejrzany był pijany. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną teraz wyjaśnione w trakcie prowadzonego postępowania.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły