Tenis stołowy. W Pisanicy zjazd gwiaździsty, aż żal było wyjeżdżać

Osiem miejsc punktowanych zajęli zawodnicy UKS Gołdap Zdrój podczas XVI Otwarty Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Turniej odbywał się 19 i 20 października. Frekwencja była znakomita.

Wystartowało około 150 graczy z Podlasia (Suwałki, Białystok, Grajewo, Augustów, Kolno, Białobrzegi, Stary Folwark, Słobódka, Rajgród), Mazur (Ełk, Giżycko, Gołdap, Olecko, Pisz) i Rosji (Kaliningrad, Gusiew, Oziersk). Rywalizowano w wielu kategoriach, rozgrywano również deble.

Warto podkreślić bardzo dobry poziom w kategoriach dziecięcych, gdyż wielu zawodników z tych grup wiekowych uczestniczyło w ostatnich turniejach Grand Prix Polski żaków i młodzików. W open dominowali zawodnicy występujący aktualnie, bądź w przeszłości w II lidze.

Mała miejscowość na pograniczu dwóch województw i tym razem zadbała o miłą atmosferę i świetny poziom sportowy i organizacyjny. Pamiątkowymi pucharami ufundowanymi przez wójta gminy Kalinowo Andrzeja Bezdzieckiego nagrodzono czołowych zawodników oraz najmłodszą uczestniczkę turnieju.

Szczegółowe wyniki w załączniku:

XVI Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kalinowo 2019

Powiązane artykuły