SZANOWNI GOŁDAPIANIE- WYBORCY Z MIASTA, GMINY ORAZ POWIATU GOŁDAPSKIEGO

Dzięki głosom Gołdapian – bardzo wysokiemu poparciu w wyborach samorządowych -reprezentuję naszą Gołdapską Małą Ojczyznę oraz wschodnie Mazury w Sejmiku jako radny województwa warmińsko-mazurskiego.

W nadchodzących wyborach parlamentarnych 13 października zostałem obdarzony dużym zaufaniem i zaszczytem kandydowania do Senatu RP jako kandydat Koalicji Obywatelskiej, ale faktycznie też zjednoczonej Demokratycznej Opozycji. Jest tak, bowiem zarówno Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni) , Lewica (Sojusz Lewicy Demokratycznej, Razem, Wiosna), jak też Koalicja Polska (Polskie Stronnictwo Ludowe, Kukiz’15, Unia Europejskich Demokratów, Stronnictwo Demokratyczne) ustaliły podział zgłoszeń kandydatów w poszczególnych okręgach w wyborach do Senatu i nie wystawiają w nich kontrkandydatów.

Kandyduję do Senatu w obronie praw i wolności obywateli zagrożonych przez opresyjne państwo.

Kandyduję z okręgu nr 86 obejmującego miasto Olsztyn, oraz powiaty: olsztyński, nidzicki i szczycieński. Powiat gołdapski w wyborach do Senatu wchodzi w skład „mazurskiego” okręgu nr 87. Dlatego też tym razem nie mogę prosić Państwa o wsparcie mojej kandydatury.

Proszę zatem o rozważenie wsparcia kandydatów Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu i Senatu.

Świetnym gołdapskim kandydatem do Sejmu jest Zbigniew Mieruński, bezpartyjny aktywny działacz organizacji pozarządowych, radny, uzdolniony artysta plastyk. Kandyduje On z listy KO do Sejmu , której liderem jest poseł Janusz Cichoń, ekonomista, kandydat w Gabinecie Cieni KO na ministra finansów.

Kandydatką Koalicji Obywatelskiej (a faktycznie całej zjednoczonej Demokratycznej Opozycji) do Senatu w okręgu 87 jest Jolanta Piotrowska, od wielu lat zaangażowana w rozwój Mazur.

Warto Im zaufać- nie zawiodą.

Program wyborczy Koalicji Obywatelskiej dostępny tutaj: www.koalicjaobywatelska.pl/program

Jeśli zostanę wybrany do Senatu dalej służyć będę regionowi i Mieszkańcom Warmii i Mazur, a ponieważ moje serce należy do Gołdapi – stąd szczególna troska o jej dobrą przyszłość.

Łączy Nas Gołdap!

Zachęcam do udziału w wyborach .

Łączę wyrazu szacunku i ciepło pozdrawiam

Jarosław Słoma

www.facebook.com/sloma.jaroslaw/

www.facebook.com/Łączy-Nas-Gołdap-1885504625070601/

Ogłoszenie płatne sfinansowane przez: Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni


Aktualności

Powiązane artykuły