Podczas spotkania autorka opowiadała o sobie, o swojej twórczości

W Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z pisarką Katarzyną Enerlich. Jest autorką wspaniałych książek, m.in.: “Kiedyś przy Błękitnym Księżycu”, “Prowincja pełna słońca” czy najnowszej „Akuszerki z Sensburga”.

Katarzyna Enerlich zadebiutowała w wieku 12 lat artykułem w czasopiśmie dla młodzieży „Płomyk” na temat rodzinnego Mrągowa. Obecnie jest twórcą niezależnym i należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Pisze o ludziach i spotkaniach, które choć przypadkowe, okazują się zawsze znaczące. Snuje opowieść pełną smaków, zapachów i barw. Podczas spotkania autorka opowiadała o sobie, o swojej twórczości, o tym jak doszło do tego, że została pisarką, dlaczego zainteresowała się jogą i zielarstwem.

Poruszyła też wątek ukochanych Mazur, na których mieszka oraz opowiadała o swojej nowej książce „Akuszerce z Sensburga”.

Po spotkaniu wielbicielki twórczości Katarzyny Enerlich miały możliwość zakupienia wybranej książki wraz z dedykacją od autorki.

Spotkanie zorganizowane w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki realizowanego i finansowanego we współpracy z Instytutem Książki i Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa.

Powiązane artykuły