KONKURS RYMOWANKI – KOLOROWANKI – NARYSUJ… NAPISZ… i wygraj atrakcyjne nagrody!

Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi i Starostwo Powiatowe w Gołdapi zapraszają wszystkie dzieci klas I-IV szkół podstawowych z terenu powiatu gołdapskiego do udziału w konkursie literackim i plastycznym pn. „Razem bezpieczniej przez cały rok…”.

Celem konkursu jest angażowanie dzieci w ciekawą formę edukacji w zakresie kształcenia bezpiecznych zachowań.

Uczestnikiem konkursu może być każde dziecko uczące się w szkole podstawowej na terenie powiatu gołdapskiego. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie wiekowe:

– uczniowie klas I-III – konkurs plastyczny

– uczniowie klas IV – konkurs literacki

W konkursie plastycznym zadanie polega na narysowaniu ilustracji dot. szeroko rozumianego bezpieczeństwa, np. bezpieczne wakacje (nad wodą w górach, w lesie), bezpieczna szkoła (bezpieczna droga do szkoły), bezpieczne miejsce zamieszkania, bezpieczny Internet, bezpiecznie na drodze (podkreślenie znaczenia znajomości przepisów ruchu drogowego oraz uświadomienie zagrożeń, z jakimi można spotkać się na drodze), bezpieczne ferie (bezpiecznie podczas zabaw zimowych) a w konkursie literackim napisanie rymowanki na tematy ww.

Konkurs „Razem bezpieczniej przez cały rok” wyłoni laureatów, których prace zostaną nagrodzone i wykorzystane do druku kalendarza na 2020 rok. W każdej grupie wiekowej komisja konkursowa wybierze 12 prac. Realizacja konkursu połączona jest z cyklem spotkań prowadzonych przez dzielnicowych w ramach działań pn.: „Bezpieczna droga do szkoły” i II edycji projektu „On, Ty i Ja razem na szlaku bezpieczeństwa powiatu gołdapskiego”.

Prace konkursowe wraz z wypełnionym zgłoszeniem (załącznik 1 i 2) należy dostarczyć do dnia 8 listopada 2019 roku pocztą bądź osobiście na adres: Starostwo Powiatowe w Gołdapi ul. Krótka 1pokój 14 lub do Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi, ul. Mazurska 33, 19- 500 Gołdap pok. 115. Rozstrzygnięcie nastąpi 15 listopada 2019 roku.

Szczegóły na plakacie i w regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu na rymowankę Razem bezpieczniej przez cały rok Regulamin konkursu plastycznego Razem bezpieczniej przez cały rok


Aktualności

Powiązane artykuły