Bardzo udany turniej w wykonaniu siatkarzy z „Trójki”

W piątek, 18 października, w Hali MOSiR w Giżycku rozgrywany był w Półfinał Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Turnieju „Moje Boisko Orlik 2012 ” Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocz. 2005-2006) w Piłce Siatkowej Chłopców.

W tym turnieju znakomicie wypadli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi, którzy „szóstkami” zmierzyli się z zawodnikami z Olecka, Giżycka i Ełku.


Gołdapska drużyna pod batutą Łukasza Tarasiewicza w składzie: Oskar Stalewski, Dominik Wawrukiewicz, Michał Ostrowski, Antoni Buraczewski, Mieszko Makarski, Olaf Rykaczewski, Piotr Górski (libero) oraz Oskar Kozłowski najpierw pokonała 2:0 (25:15, 25:12) – Zespół Szkół Sportowych w Ełku. Następnie ograła 2:0 (25:15, 25:10) – Szkołę Podstawową nr 4 w Giżycku.

Na koniec pokonała 2:0 (25:8, 25:18) – Szkołę Podstawową nr 3 w Olecku. Dzięki zwycięstwu awansowała do finału województwa, który odbędzie się w Gołdapi na przełomie października i listopada.

Nagrodami w mistrzostwach były puchary oraz dyplomy. Organizatorem imprez był PSZS w Giżycku i Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku.

Powiązane artykuły