Bądź uczestnikiem Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej

Jeżeli lubicie śpiewać, bawić się i bliskie Waszemu sercu są piosenki turystyczne bądź harcerskie, zapraszamy do Domu Kultury w Gołdapi w dniu 25 października, na godz. 16.00.

Odbędzie się tam Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej, w którym mogą uczestniczyć soliści oraz zespoły w 3 kategoriach wiekowych: 1) dzieci z klas I – III, 2) uczniowie klas IV – VIII, 3) młodzież ze szkół ponadpodstawowych oraz dorośli. Trzeba zaśpiewać tylko jedną piosenkę. Oczywiście jury oceni występy, będą dyplomy i nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 18 października. Można je przesłać mailem na adres: mawogu@o2.pl lub przesłać pocztą na adres: Stowarzyszenie „Emerytowanych policjantów” w Gołdapi, ul. 1 Maja 25, 19-500 Gołdap albo przekazać Małgorzacie Wojciechowskiej-Gutowskiej (do Szkoły Podstawowej nr2 w Gołdapi).

Małgorzata Wojciechowska-Gutowska

Projekt „Razem z nami, z harcerzami” dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Gołdap realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

Karta zgłoszenia:

karta_zgloszenia

karta_zgloszenia

Powiązane artykuły