Udanie zainaugurowali rozgrywki mali piłkarze z Akademii Piłkarskiej MKS Rominta Gołdap

W poniedziałek, 9 września, odbył się w Olecku pierwszy turniej eliminacyjny Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii wiekowej „ŻAK”. Rozgrywki składają się z czterech turniejów eliminacyjnych, ćwierćfinałów, oraz półfinału i finału.

Drużyny, które zajmą trzy pierwsze miejsca awansują z turniejów eliminacyjnych do dalszej fazy rozgrywek. Udanie zainaugurowali rozgrywki mali piłkarze z Akademii Piłkarskiej MKS Rominta Gołdap, którzy w pierwszym turnieju eliminacyjnym zajęli drugie miejsce.

W trzech meczach piłkarze reprezentujący Gołdap odnieśli dwa wysokie zwycięstwa 7:0 i 5:0 pokonując drużyny z Olecka oraz ulegli minimalnie po bardzo wyrównanym meczu drużynie z Ełku 1:2.

Zespół Rominty wystąpił w turnieju w następującym składzie: Antoni Gryniewicz SP1, Iwo Rożański SP1, Oscar Tomaszuk SP1, Jakub Skołysz SP3, Ksawery Ostrowski SP1, Jan Mejcz SP1, Jan Urbanowicz SP3, Łuksz Małyszko SP3, Michał Gdaszewski SP1, Tomasz Panczuk SP3 i Krzysztof Osiński SP3.

Powiązane artykuły