Pełni energii i werwy wchodzimy w nowy rok szkolny!

Pierwszy dzwonek, tony wspomnień i nowe plany… Startujemy z nadzieją w sercu i szerokim uśmiechem na twarzy.

Rok szkolny 2019 – 2020 rozpoczął się krótkim, ale uroczystym apelem. Wspólnie z gośćmi i rodzicami odśpiewaliśmy hymn oraz – wspominając 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej – uczciliśmy minutą ciszy pamięć wszystkich poległych Polaków, którzy oddali życie za wolność Naszej Ojczyzny.

SP Grobowo melduje się na starcie!

Tekst: Brygida Mościńska


Aktualności

Powiązane artykuły

13 komentarzy do “Pełni energii i werwy wchodzimy w nowy rok szkolny!

 1. Uczeń

  Takie pytanie – w jakiej roli prezentuje się A. Juchniewicz miedzy starostą i jej zastępcą na rozpoczęciu roku szkolnego. Jako kto wygłasza przemówienie w tym szczególnym dniu na forum dorosłych już prawie uczniów gołdapskich szkół?

   
 2. były uczeń LO

  „Uczniu” patrząc na zdjęcie w artykule Pana Słapika, A. Juchniewicz siedzi po prawej stronie Starosty, może to prawa ręka? Widocznie zarząd powiatu akceptuje takie zachowania, a wręcz jest mu to na rękę. Ja tylko pytam gdzie jest gospodarz tej uroczystości – czemu na to pozwolił? Podobnie było na Półmaratonie – Juchniewicz wręczający medale 😀 – a największym wydarzeniem w Półmaratonie rowerowy przejazd Mirosa 😀

   
 3. Majk

  Pani starosta jest tak strachliwa i słaba, że boi się postawić A. Juchniewiczowi, boi się zareagować na rozpychanie pisowskiego aparatczyka. Tak też się dzieje w starostwie i w zarządzie. To jedna z najsłabszych starostów. Nawet Podziewski był lepszy.

   
 4. ;-(

  Dlaczego pod informacjami z powiatu nie umożliwia pan redaktor dodawania komentarzy? Pod tekstem ROWEROWA GOŁDAP GOŚCIŁA W STAROSTWIE nie ma takiej możliwości.
  Od jakiegoś czasu obserwuje panią Starostę i to co widzę nie mogę uwierzyć. Zmienia tylko sukienki i jezdzi i pokazuje się na bezsensownych spotkaniach. Pani Starosto co wniosło spotkanie z rowerową gołdapią? Oczywiście grupa sympatyczna, ale co ustalono na spotkaniu? Po co ono się odbyło? Czy tylko po to,żeby przekazać prezent 🙁 Przykro patrzć na to co pani robi. wydaje mi się ze ma pani jeden cel – tylko zdjęcia i promocja własnej osoby. A miałem taką nadzieję ze pani wiele zmieni.

   
 5. Anonim

  Przepraszam, ale czym się różni lans burmistrza na fejsie? Ten przyklejony, sztuczny uśmiech na każdej fotce? O jakich to ważnych sprawach czy decyzjach można się z tych wpisów dowiedzieć?

   
  1. Anonim

   O kto prowadzi ???Panie panie ludzie patrzeć nie mogą.

    
 6. Marze

  Nie żebym był fanem burmistrza, ale jest różnica między tym kiedy burmistrz podpisuje kolejną umowę na zewnętrzne dofinansowanie jakiejś inwestycji, a tym że starosta rozdaje gadżety reklamowe zrobione za nasze pieniądze. Niestety pani starosta w lansiku przerosła już swego mistrza – obecnego wicestarostę. Może jest jeszcze czas na opamiętanie, ale niestety nie ma na to mocy i za to ma ciągłą kontrolę wice!

   
  1. Anonim

   Gdybyż to burmistrz informował wyłącznie o podpisaniu umowy na pozyskane dofinansowanie, to tych wpisów nie byłoby zbyt wiele. Dla mnie caly lans jest zbyteczny, w wykonaniu każdego. Ale ludzie to łykają. I to jest jeszcze głupsze.

    
 7. ktos

  Pani Starosto! Głowa go góry!Proszę organizować raz w miesiącu ” dzień otwarty” w swoim gabinecie i takim ciekawskim jak wyżej (zapewniam,że to fan burmistrza) przedstawiać zakres swoich obowiązków! Kobieta Starosta to najlepsze rozwiązanie polityczne w naszym powiecie! Proszę nie przejmować się wpisami zakompleksionych!

   
 8. Obserwator

  Po przeczytaniu niektórych komentarzy mam straszny niesmak. Jak można pisać, że Starosta jeździ na bezsensowne spotkania i zmienia tylko sukienki. Rozumiem, że według autora tego komentarza Pani Marzena powinna codziennie nosić jedną tę samą sukienkę i siedzieć w budynku Starostwa (tak jak Pan Burmistrz). Moim zdaniem Starosta powinien wręcz spotykać się z ludźmi i rozmawiać o ich problemach, potrzebach. I to Pani Marzena robi.Co do spotkania z Rowerowa, proszę przeczytać artykuł ze zrozumieniem , jeżeli autor komentarza ma problem ze zrozumieniem to wyjaśnię, prezenty są za bezinteresowne promowanie naszego powiatu i propagowanie zdrowego stylu życia. Proszę nie obrażać Pani Marzeny, bo jest to osoba inteligentna, miła, sympatyczna, niezakłamana, traktująca ludzi z szacunkiem. Pani Marzeno. proszę nie brać do siebie tych ” jak bardzo słabych komentarzy” i dalej robić swoje. Ktoś chyba czuje duże zagrożenie

   
 9. Ja

  Czy wszystkie inne osoby i grupy które uprawiają sport i promują powiat (a jest sporo tych osób, grup) też dostaną prezent od Pani Starosty?

   
  1. Maniek

   Mogę dowiedzieć się jakie to grupy?

    
   1. Rowerowy FAN

    Ja również ciekaw jestem, jakie do grupy bezinteresownie promują nasze miasto i powiat.