Kolejny obóz goldapskiej „Husarii” w Zakopanem

W Murzasichle koło Zakopanego, w dniach 12-19.08, odbył się drugi obóz przygotowawczy do kolejnych startów klubu Husaria Gołdap. Udział w zgrupowaniu wzięło ponad 30 osób.

Codziennie zawodnicy mieli poranny rozruch i dwa treningi. Treningi były prowadzone przez doświadczonego trenera boksu Marka Majewskiego z Olsztyna.

Obóz został objęty patronatem przez jedną z największych federacji boksu WBC. Podczas zgrupowania uczestniczy dzięki pomocy Resort i Spa Nosalowy Dwór oraz grupy Knockout Boxing Night mogli odbyć treningi, a w ostatnim dniu sesje sparingową, w której uczestniczył przedstawiciel WBC amatorskiego z Hiszpanii.

Wszystko udało się zrealizować dzięki wsparciu gminy Gołdap oraz pana burmistrza Tomasza Luto. Z pewnością jeżeli nadal będziemy mieli pomoc władz i naszych wspaniałych sponsorów za rok powtórzymy taki obóz. Podziękowania należą się również Jeffowi Wojciechowskiemu, który pomógł w organizacji oraz kontaktach z federacją WBC.

Aktualnie przygotowujemy się do następnych startów oraz do naszej gali sportów walki. Wszystkich zainteresowanych treningami zapraszamy od września na nowy nabór.

Powiązane artykuły