Debata przedwyborcza w Goldapi

Pięcioro kandydatów do parlamentu uczestniczyło w środowej debacie zorganizowanej przez gołdapskich przedstawicieli KOD. Głównymi tematami dyskusji były między innymi – służba zdrowia, ochrona środowiska, reforma oświaty i polityka ekonomiczna rządu. Pytano również kandydatów o stosunek do aborcji i małego ruchu granicznego. Więcej szczegółów na załączonym filmie.

Goście reprezentowali różne stronnictwa. Z zaproszenia nie skorzystał przedstawiciel PiS.

Spotkanie prowadziła Mariola Zamojska.


Aktualności

Powiązane artykuły

13 komentarzy do “Debata przedwyborcza w Goldapi

 1. Organizatorom dziękuję za zaproszenie i miłą atmosferę. Pozdrawiam serdecznie Emilia Urbanowicz

  1. Wioleta

   Co za debata! szok! kandydat na posła Mieruński wraz z innymi osobami, kilka miesięcy temu zablokował inwestycję drogową za 10 mln zł dla naszego powiatu a teraz bredzi, że weźmie się za szpital. Ręce precz od szpitala, w którym została zrobiona termomodernizacja, ma być przeniesiony oddział dziecięcy do budynku głównego na 2 piętro i władze powiatu robią co w ich możliwości aby doposażyć w nowy sprzęt medyczny i zabezpieczyć obsługę medyczną. Burmistrz też obiecał pomoc. Zajmij się pan panie radny tym na czym się znasz, swoimi fundacjami Wydziergajcie trochę szalików z włóczki i przyodziejcie drzewa w parku aby nie pomarzły, jak to robiliście i inne happeningi, ale od szpitala wara!

 2. koko-poko-sroko-spoko

  Ale tłok, zabrakło KODowców? Co proponowali?, czy wg wskazówek Jachiry kupno blaszki i …… się w czaszkę?

  1. Głos-pis

   Nie było głosu Pis na debacie, no to właśnie jest.

  2. Antypis.

   Zatrułeś się Ogórkiem z TVPIS? Moja rodzina zrobi tłok przy urnie za dwa tygodnie i zagłosuje PRZECIW pisowskiej zarazie. Na Koalicję Obywatelską.

   1. koko-poko-sroko-spoko

    I co ? Zaraza kodziarska nie dała rady? a taka była pyskata, bezczelna, parafrazując za Pawlakiem z „Sami swoi” hamerykanska. Tłok nie pomógł bol…ii.

    1. Antypis

     A właśnie, że dała. Mimo nachalnej i obrzydliwej propagandy płynącej z państwowych mediów, PIS zanotował jednak niższy wynik niż w wyborach do europarlamentu. Ponad połowa Polaków popiera dalej OPOZYCJĘ. Senat został odzyskany. To mały krok do zatrzymania tego szaleństwa, które kacza sekta funduje nam od 4 lat. Smutne jest jednak to, że dla 8 milionów Polaków można dać trochę pieniędzy, powiedzieć coś o Bogu i Maryi, a w międzyczasie prowadzić akcję hejterską przeciw sędziom, zadawać się z gangsterami, latać z rodzinką na koszt państwa, przyznawać sobie nagrody „bo się należały” i te 8 milionów Polaków przymyka na to oko.

 3. pytanie

  Frekwencja zadziwiająca. Skoro ludzie nie przychodzą na takie debaty to może nie chcą zmieniać obecnej władzy, moze kandydaci beznadziejni. Coś musi być przyczyną tego ze debatujących jest więcej niz publiczności 🙂

  1. Antypis.

   Polacy się sprzedali za 500 srebrników.

 4. Antypis

  Odnoście wyciętych twarzy na plakatach w Grabowie. Czyżby PIS wydał instrukcje jak niszczyć plakaty opozycji? Identyczne uszkodzenia powstały w innych rejonach Polski.

  1. Wioleta

   Do antypis! Nienawiść do wyimaginowanego wroga (Prawa i Sprawiedliwości) zalała ci twarz i zatruła mózg. Nic nie pomogą zaklęcia, że jesteś po stronie partii miłości.

   1. Antypis

    Nie, ta partia to prawdziwy wróg Polski i Europy. Wyimaginowanym wrogiem, którym ona straszy Polaków są uchodźcy, ludzie LGBT czy ateiści. Niestety duża część społeczeństwa wciąż śpi i nie rozumie tej tragedii, kto dorwał się do władzy.. Trudno abym miał do niej jakąkolwiek sympatię czy tolerancję jeśli nazywają mnie gorszym sortem.

 5. GS

  Dlaczego nie było kandydatów z PiS? Czy to nakaz z góry w obawie , że się ośmieszą czy też może uważali, że dla nich to za niski poziom innych kandydatów do dyskusji? Znaczy, że z gorszym sortem nie rozmawiają?