Był to dzień pełen wrażeń i wspaniałej zabawy

Był to dzień pełen wrażeń i wspaniałej zabawy. Tego dnia dwie organizacje – Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nadzieja” w Lisach oraz grupa nieformalna „Lisianki” – zapewniły wiele atrakcji. Dlatego też dzień ten był podzielony na dwa etapy.
I etap to PIKNIK INTEGRACYJNY, zorganizowany przez SIS „Nadzieja” w ramach projektu „Działajmy razem”.

Ogrom emocji i wspaniałej zabawy podczas pikniku zapewniała nam animatorka party time (Anna Miękina)  za co z całego serca DZIĘKUJEMY. Była świetna zabawa nie tylko dla dzieci ale również dla starszych.

Ogrom konkurencji i świetna zabawy, a co najważniejsze uśmiechy naszych pociech i ich rodzin.

Cieszymy się że realizujemy projekty międzypokoleniowe m. in. takie jak ten.

To przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Banie Mazurskie realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

II etap prowadzony był przez grupę nieformalną „Lisianki”, które podsumowały cały projekt „Wspólnie możemy więcej”, zrealizowanego ze środków programu mikrodotacji „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie III” dofinansowanego przez NIW-CRSO w ramach FIO.

Podczas podsumowania zorganizowany został pokaz mody wszystkich strojów które udało się stworzyć w czasie warsztatów zarówno krawieckich jak i plastycznych.

Ogłoszony został konkurs na najładniejszy strój, lecz komisja stwierdziła, że wszystkie stroje były przepiękne i każdy z uczestników dostać nagrodę.

Kolejno ogłosiliśmy jeszcze jeden konkurs na najładniejszą torbę ekologiczną-komisja konkursowa i w tym przypadku stwierdziła, że należą się upominki wszystkim uczestnikom. Duża liczba osób będzie teraz super torby na zakupy z własnymi rysunkami.

W międzyczasie każdy mógł upiec kiełbaskę przy ognisku.

Powiązane artykuły