Wypadek na drodze koło Dubeninek

Dzisiaj około 16.15 na drodze wojewódzkiej nr 651 w Barciach (gm. Dubebinki) doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Policjanci ustalili że kierujący volkswagenem Passatem 45-letni obywatel Rosji, jadąc w kierunku Gołdapi na łuku drogi przekroczył oś jezdni, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z jadącym w kierunku Żytkiejm BMW, którym kierowała 28-letnia kobieta.

Oboje kierowcy byli trzeźwi. W Passacie jechał tylko kierowca, natomiast w bmw kobieta oraz 4 pasażerów (mężczyzna i troje dzieci w wieku od roku do 8 lat).

W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 32-letni pasażer bmw, który śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Suwałkach.

W chwili gdy otrzymaliśmy tę wiadomość (około 18.30) droga wojewódzka była zablokowana. Zorganizowano objazdy przez Barcie, Łoje i Dubeninki.


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Wypadek na drodze koło Dubeninek

 1. Fr

  Na tej drodze jest coraz bardziej niebezpiecznie i droga jest coraz gorsza. Jej rekonstrukcja powinna zostać przeprowadzona jak najszybciej. Czy naprawdę trzech panów (dwóch z Gołdapi, jeden z okolic) może zakłócić sprawę budowy tej drogi??? To skandal!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   Fr a kogo masz na myśli? to niemożliwe żeby ludzie nie chcieli porządnej drogi. Co to za jedni? Podasz coś bliżej?

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...