Wygrana na inaugurację

Rozegrano pierwsze spotkania sezonu 2019/2020 o mistrzostwo ligi okręgowej grupy 1, w której po spadku z IV ligi udział bierze nasza drużyna. Na początek przyszło nam zmierzyć się z beniaminkiem z Mikołajek, który po zwycięstwie w barażach po 4 latach ponownie gra w „okręgówce”.

Kłobuk Mikołajki – Rominta Gołdap

Opublikowany przez MKS "Rominta" Gołdap Niedziela, 11 sierpnia 2019

Na spotkanie pojechaliśmy w okrojonym składzie czego powodem było wesele naszego zawodnika Damiana Ołowia. Kilku naszych zawodników było razem z Damian i jego wybranką w tym ważnym dla nich dniu. Od początku spotkania zawodnicy z Kłobuka próbowali zaskoczyć naszą obronę długimi zagraniami jednak żadna z prób nie przyniosła oczekiwanego efektu.

Co prawda gospodarze jako pierwsi trafili bramkę bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego w 21′ ale z prowadzenia cieszyli się dokładnie minutę, ponieważ bramkę wyrównującą po dobrej akcji Michała Mościńskiego w 22′ trafił Krystian Słowicki. Chwilę później ponownie dobra akcja Mościńskiego i mamy rzut karny, którego niestety nie trafia Mateusz Litwiński.

Druga połowa spotkania to już dominacja naszej drużyny. W 50′ na 1-2 ponownie podwyższa K. Słowicki, a w 61′ i 74′ oba trafienia zalicza D. Paszkowski. Gospodarze trafili do siatki jeszcze w 77′ kiedy to po błędzie jednego z naszych zawodników w środku pola dobrze rozegraną akcję wykorzystał B. Zacharewicz.

Za: http://mksrominta.pl/wygrana-na-inauguracje/?fbclid=IwAR0mFxxcKJJbNxO6fvOGSnO-sbodutYQ5CgObZpHAEff6Ksh5w3NgTimvl4

Powiązane artykuły