W Dubeninkach podsumowano konkurs fotograficzny

W sobotę, 24 sierpnia, w bardzo ciepłe popołudnie, podsumowane zostały działania w projekcie „Świętojańskie spotkanie kultur”. Przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Dubeninkach zebrało się około 50 osób, aby wziąć udział w tym wydarzeniu. Centralnym punktem spotkania było ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego na najciekawsze zdjęcie sobótkowe.

Tak jak już wcześniej informowaliśmy, wzięło w nim udział siedem osób, które łącznie przekazały nam 18 zdjęć.

I miejsce w kategorii wiekowej do lat 16, zajął Piotr Buza z Dubeninek. W kategorii powyżej lat 16, I miejsce zajęła Zuzanna Czeraszewska z Dubeninek, II miejsce – Damian Balcer z Wiżajn, III miejsce – Renata Ruszewska z Suwałk. Pozostałe osoby zostały wyróżnione.

Wszyscy otrzymali dyplomy oraz nagrody sfinansowane ze środków programu „Działaj lokalnie”. Zdjęcia można było oglądać na przygotowanej wystawie w miejscu spotkania. Uczestnicy spotkania bawili się przy ognisku, piekąc kiełbaski, śpiewając i tańcząc, tak podobnie, jak podczas pikniku nocy świętojańskiej dwa miesiące wcześniej na plaży gminnej w Kiepojciach.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Dubeninki realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.


Aktualności

Powiązane artykuły