W czasie zajęć każdy mógł posadzić kwiaty

W ramach projektu „Działajmy razem” Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nadzieja” w Lisach zorganizowało już warsztaty ogrodnicze z wykorzystaniem wcześniej zrobionych donic.

W czasie zajęć każdy mógł posadzić kwiaty we wcześniej zrobionych donicach, które znalazły się w pobliżu domów, co uatrakcyjniło naszą miejscowość.

Uczyliśmy się też strzyżenia żywopłotu co przydała się do uporządkowania naszego „żywego labiryntu” z którego można było korzystać w czasie tegorocznych Zażynek.

Wszyscy uczestnicy chętnie brali udział w zajęciach i twierdzą, że trzeba więcej takich inicjatyw, które upiększają nasze podwórka a jednocześnie całą wieś.

Dodatkowo zrobiliśmy mały konkurs na najpiękniejszą kompozycję w miejscowości Lisy, która wykonana jest własnoręcznie. Zwycięzcy zostaną wybrani na podsumowaniu projektu. 🙂

Projekt został dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Banie Mazurskie realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.


Aktualności

Powiązane artykuły