Straciła panowanie nad pojazdem

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj na na drodze wojewódzkiej 651 w Botkunach, gdzie kierująca pojazdem osobowym na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad autem.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj (21.08) około 8:00 na drodze w Botkunach. Z ustaleń policjantów wynika, że 20-latka kierująca osobowym seatem jadąca w kierunku Gołdapi podczas wymijania z innym pojazdem zjechała na pobocze i straciła panowanie nad autem.

Samochód zatrzymał się na pasie zieleni oddzielającym jezdnię od drogi rowerowej. Do szpitala na badania została przewieziona pasażerka seata – kobieta w ciąży. Kierująca nie odniosła żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Straciła panowanie nad pojazdem

 1. Magdalena

  Kolejne w ostatnim czasie nieszczęśliwe zdarzenie na drodze 651. Jak długo jeszcze będziemy czekać na rozstrzygnięcie w sprawie remontu tej drogi?. Naprawdę działania panów Mieruńskiego, Kordjaka i Pasiuka mają nas pozbawić tej potrzebnej inwestycji? Dlaczego przez trzech ludzi mają cierpieć mieszkańcy Gołdapi, Jurkiszek, Galwieć, Dubeninek, Żytkiejm i pozostałych miejscowości leżących przy tej drodze? Panowie, gdzie wasze sumienie? Nie widzicie co dzieje się na tej drodze? Czy wszyscy już zapomnieli, że na tej drodze były nawet wypadki śmiertelne, np kobieta w ciąży!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Jacek

   Madzia łopata do ręki i leć do remontu. Być przeciw, a za innym sensownym rozwiązaniem to różnica. Mało wiesz, a dużo piszesz. Uważaj żeby nie napisać kiedyś zbyt dużo.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...