Gołdapianie startują w wyborach

Co najmniej trzech gołdapian wystartuje w wyborach do polskiego parlamentu. Są to – Zbigniew Mieruński (do Sejmu RP z listy KO), Jarosław Słoma (do Senatu RP z listy KO) i Andrzej Juchniewicz (do Sejmu RP z listy PiS).


Aktualności

Powiązane artykuły

25 komentarzy do “Gołdapianie startują w wyborach

 1. TAK

  Pozycje na listach wskazują, że mają ogromne szanse… 🙂

  1. Ułan

   He he he. Niezły sarkazm. Popieram, choć panu Jarkowi Słomie naprawdę życzę pomyślności.

  2. Bogna

   No tak. Pan Mieruński pozycja 14 na liście.

 2. Irena

  Życzę panu Słomie powodzenia. Panie Jarku może się udać!

 3. PO

  Zamierzam głosować na Koalicję Obywatelską (czyli PO) ale w życiu na pana Mieruńskiego. Skompromitował się na zawsze swoim postępowaniem przy drodze DW 651. Trudno o kogoś bardziej kontrowersyjnego.

  1. Wyborca PO

   Na listach PO będą również częśto odwiedzający nasze miasto i wspierający różne inicjatywy samorządowe i obywatelskie posłowie Janusz Cichoń i Paweł Papke. Wystartuje również znany w Gołdapi Marek Konopka, senator PO dwóch kadencji. Z tej listy kandydatówj będzie w Kim wybierać 🙂

 4. Andrzej

  To nawet nie jest śmieszne, to żenujące.Elita miernot, chcąca stale być przy korycie za nasze pieniądze..Panowie ,czy wy nie macie wstydu.? Co wy sobą reprezentujecie ?
  Nam potrzeba autorytetów, patriotów ,a nie cwaniaków politycznych.Żeby cokolwiek zmieniać w naszym kraju należy takich jak wy eliminować z życia publicznego .
  Andrzej Tobolski

  1. Anonim

   Szanowny panie Andrzeju,
   a propos eliminacji cwaniaków politycznych, żenady i miernot proszę odpowiedzieć czy wykonał pan prawomocne wyroki w przegarnych przez pana sprawach z Wojciechem Hołdyńskim i Grażyną Sendą?
   Nie? Jak to?
   Odejdź i zamilcz!

  2. Kazik

   Częściowo nawet się z tym zgadzam.

  3. ktoś

   Racja Panie Andrzeju Dość tych „wiecznych i na etacie państwowym polityków”!Czas na nowe twarze, nowe pomysły i czas na kobiety!

   1. Tom

    Być może czas na kobiety ale może nie akurat te, które przychodzą do nas z Wiosną .

    1. ktos

     Jest lato a pani od Wiosny zdobyła w maju prawie 2 tyś głosów. Najwyraźniej to co robi podoba się wielu wyborcom.

     1. Gonzo

      2 tys. głosów to nędzny wynik w wyborach tej miary. Taki poziom głosów w wyborach parlamentarnych niestety nic nie da.

   2. Piotr

    Tak, kobiety rzeczywiście mogą trochę namieszać. Trzeba więc poprzeć panią Kamińską, gołdapiankę która tak pięknie niedawno zmieszała w Suwałkach. Brawo.

  4. R

   Akurat w tej sprawie pan Andrzej pisze całkiem rozsądnie. (z wyjątkiem poglądu na temat pana Słomy, rzecz jasna).

 5. Andrzej

  Anonimie. Nigdy nie przeproszę Hołdyńskiego i Sendy pomimo prawomocnych wyroków, ponieważ powyższe sprawy były rozpoznawane bez procesowo, a jedynie uznaniowo.Pani Senda była wpisana jako współpracownik Służby Bezpieczeństwa ( można sprawdzić na stronach IPN Suwałki) ,a Pan Hołdyński kradł ciepło na szkodę Wspólnoty Mieszkaniowej Warszawska 1 co widziałem na własne oczy ,kiedy Andrysiewicz odcinał lewe przyłącza z jego domem na Jaćwieskiej 7 w dniu 10 marca 2015 r.. Złapałem Hołdyńskiego na gorącym uczynku i nic tych faktów nie zmieni.Mieszkańcy zapłacili ponad 27 tys zł.i do dzisiaj Hołdyński i Zaborowski szkody nie naprawili..Czy Anonim ma chociaż imię,bo rozumiem ,że Anonim to nazwisko
  Andrzej Tobolski

 6. POLAK

  WSZYSCY tylko nie pis

 7. Ż

  Art. 244. Kodeksu Karnego:
  „Niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych
  (Dz.U.2018.0.1600 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny)
  Kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu zajmowania stanowiska, wykonywania zawodu, prowadzenia działalności, wykonywania czynności wymagających zezwolenia, które są związane z wykorzystywaniem zwierząt lub oddziaływaniem na nie, prowadzenia pojazdów, wstępu do ośrodków gier i uczestnictwa w grach hazardowych, wstępu na imprezę masową, przebywania w określonych środowiskach lub miejscach, nakazu okresowego opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzonym, zakazu kontaktowania się z określonymi osobami, zakazu zbliżania się do określonych osób lub zakazu opuszczania określonego miejsca pobytu bez zgody sądu, zakazu posiadania wszelkich zwierząt albo określonej kategorii zwierząt ALBO NIE WYKONUJE ZARZĄDZENIA SĄDU O OGŁOSZENIU ORZECZENIA W SPOSÓB W NIM PRZEWIDZIANY ,
  podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.”
  Pytanie do pani Sendy i Pana Hołdyńskiego: Dlaczego mimo, że wygraliście sprawy i wyroki są prawomocne nie postępujecie w myśl tego artykułu??? Dlaczego nie idziecie do Sądu?

  1. Ewa

   Nikt nie zadał sobie trudu by rozpatrzeć to w kontekście tego, że mimo faktu wygrania, służyło to tylko i wyłącznie do krótkofalowej rozgrywki na czas wyborów samorządowych? Odchodząc od głównego wątku komentarzy należy analogicznie do logiki zdrowego człowieka, zapytać retorycznie: Czy nie jest tak, że obecnie osoba niepubliczna, występująca wówczas publicznie, może mieć żółte papiery?

 8. Andrzej

  Do Ż .Zgłoś swoje usługi prawne Holdynskiemu i Sendowej skoro masz taką wiedzę. Akurat tak się dziwnie składa,że to wymienieni wyżej korzystali z usług suwalskiego adwokata Władysława H. o którym środowisko suwalskie mówi,że sprawy beznadziejne załatwia od ręki ,a na cuda trzeba trochę poczekać ,jak choćby Kamil S, syn Pani Grażyny Senda,który za posiadanie dużych ilości narkotyków jak na razie unika kary. i sprawiedliwości. Proponuję żeby Ż zgłosił się jako doradca również do Sądu Okręgowego w Suwałkach i podpowiedział jak Kamila S wsadzić za kraty.
  Andrzej Tobolski

 9. Gołdapianka

  Zgadzam się z komentarzem Pana Andrzeja Tobolskiego, czas „przewietrzyć te polityczne szafy”, zejść z tego koryta politycznego, którego Panowie trzymają się kurczowo dla kasy.

 10. Ułan

  Naczelny troll Gołdapi próbuje być sumieniem gminy. Człowiek, który lekceważy prawomocne wyroki, obraża bezpodstawnie wielu przyzwoitych ludzi a sam ma wiele na sumieniu: niespłaconych długów, skrzywdzonych ludzi, itd. To nie jest nawet śmieszne, to jest żałosne i smutne.
  I taka postać jak z koszmaru jest autorytetem i najważniejszym doradcą obecnego burmistrza.

 11. Andrzej

  Zobaczymy Ułanie jak będziesz szarżował w sądzie,gdzie już nie będziesz anonimowy.W poniedziałek składam zawiadomienie .Nie można bezkarnie i anonimowo zniesławiać.Już nie jeden się o tym przekonał. Ja również ponosiłem duże koszty i wszystko o czym teraz piszę jest poparte faktami.
  Andrzej Tobolski

 12. Anonim

  Śmieszne są te pana groźby te