Aktualnie przygotowujemy się do następnych startów oraz do naszej gali sportów walk

W dniach 12-19 sierpnia w Murzasichle koło Zakopanego odbył się drugi obóz przygotowawczy do kolejnych startów klubu Husaria Gołdap. Uczestniczyło ponad 30 osób.

Codziennie zawodnicy mieli poranny rozruch plus dwa treningi. Treningi były prowadzone przez doświadczonego trenera boksu Marka Majewskiego z Olsztyna.

Obóz został objęty patronatem przez jedną z największych federacji boksu WBC. Podczas zgrupowania uczestniczy, dzięki pomocy Resort i Spa Nosalowy Dwór oraz grupy Knockout Boxing Night, mogli odbyć treningi, a w ostatnim dniu sesje sparingową, w której uczestniczył przedstawiciel WBC amatorskiego z Hiszpanii.

Wszystko udało się zrealizować dzięki wsparciu gminy Gołdap oraz pana burmistrza Tomasza Luto.

Z pewnością jeżeli nadal będziemy mieli pomoc władz i naszych wspaniałych sponsorów – za rok powtórzymy taki obóz. Podziękowania należą się również  Jeffowi Wojciechowskiemu, który pomógł w organizacji oraz kontakty z federacją WBC.

Aktualnie przygotowujemy się do następnych startów oraz do naszej gali sportów walki. Wszystkich zainteresowanych treningami zapraszamy od września na nowy nabór.

Powiązane artykuły