Donice udekorują naszą wieś

W ramach projektu „Działajmy razemStowarzyszenie Inicjatyw Społęcznych „Nadzieja” w Lisach zorganizowało już warsztaty robienia donic”. W trakcie warsztatów każdy uczestnik mógł wykonać doniczkę z wykorzystaniem cementu.

Pomysłów było bardzo wiele, co dodatkowo uatrakcyjniło nasze zajęcia. Wszystkie donice udekorują naszą wieś, gdyż prawie na każdej posesji w Lisach stanie co najmniej jedna donica w której później zasadzimy kwiaty. Taki pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę i cieszy się dużą aprobatą mieszkańców.

Projekt został dofinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Banie Mazurskie realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

KODAK Digital Still Camera

Powiązane artykuły