37-latek chciał się zatruć spalinami z auta. Policjanci go uratowali

Policjanci z Gołdapi uratowali 37-letniego mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Mężczyzna chciał udusić się spalinami. Dzięki natychmiastowym działaniom policjantów 37-latek przeżył.

.

W poniedziałek (29.07) o 18:30 dyżurny policji otrzymał niepokojącą informację, że mieszkaniec powiatu gołdapskiego chce targnąć się na swoje życie. 37-latek w rozmowie telefonicznej o zamiarze samobójstwa powiadomił swoich bliskich.

Policjanci natychmiast rozpoczęli kontrolę miejsc, w których poszukiwany mógł się znajdować. W wiacie na terenie zamkniętego zakładu odnaleźli samochód, którym mężczyzna wyjechał z domu.

Pojazd był uruchomiony, a rura wydechowa skierowana do wnętrza pojazdu tak że wszystkie spaliny gromadziły się w środku auta, trując i powoli prowadząc do zaczadzenia mężczyzny. Nieprzytomnemu 37- latkowi policjanci udzielili pierwszej pomocy. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Błyskawiczna interwencja i fachowo udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna prawdopodobnie uratowały życie 37-letniego mężczyzny.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły