Festyn rodzinny w „Jedynce”

Na Boisku Orlik odbył się Festyn Rodzinny. Patronatem honorowym imprezę objął burmistrz Gołdapi Tomasz Luto. Na imprezę zaproszono rodziców, gości, dzieci i ich najbliższych. Cały plac boiska zmienił się nie do poznania.

Pojawiły się przepiękne, kolorowe balony, stoiska „Studio paznokci”, „Studio tatuażu”, „Malowanie twarzy” oraz „Modelowanie balonów”, „Malowanie na strechu”, stoisko z loterią fantową, „Malowanie mazakami na balonach”. Program był tak urozmaicony, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie interesującego.

Najmłodszym dzieciom najbardziej przypadły do gustu dmuchane zjeżdżalnie, basen z kulkami i klockami. Nowością w tym roku, która budziła u wszystkich zachwyt było foto-Lustro, przy którym można było wykonać pamiątkowe zdjęcie w przebraniu. Animatorki, panie – Ewa Mioduszewska i Ewelina Banach-Bardońska, przeprowadziły przeróżne zabawy, gry i animacje tj. prześciganie liny, zabawy z matami, tor przeszkód, taniec pod liną i wiele innych. Każdy uczestnik otrzymał słodki upominek. Dzieci pokazały swoje umiejętności taneczne podczas „Dyskoteki pod chmurką” trwającej przez cały festyn. Odbył się również happening przygotowany przez klasę Ic pt. „Chrońmy oceany” z okazji Światowego Dnia Mórz i Oceanów. W trakcie trwania imprezy wszyscy mogli raczyć się grillowaną kiełbaską, watą cukrową, popcornem, owocami, napojami oraz lodami i wspaniałymi wypiekami gofrów klasy II c. Nie zawiedli też rodzice, którzy służyli swoją pomocą.

Wszyscy, którzy tego dnia spędzali z nami czas odczuwali radość, a atrakcje przygotowane dla dzieci i rodziców pokazały, że wspólne zabawy to dobry sposób na integrację rodziny.

Dyrekcja SP1 w Gołdapi wraz z organizatorami imprezy serdecznie dziękują panu burmistrzowi Tomaszowi Luto za objęcie patronatem naszego festynu, Radzie Rodziców przy SP1 oraz wszystkim sponsorom.

Organizatorzy: dyrekcja SP1 oraz Ewa Mioduszewska, Martyna Gołębicka, Ewelina Banach-Bardońska.

Powiązane artykuły