Cotygodniowe spotkania przy planszówkach w Bibliotece

W środowe popołudnia w Bibliotece Publicznej w Gołdapi w okresie od września do 5 czerwca odbywały się Spotkania Miłośników i Kolekcjonerów Gier Planszowych. Zagraliśmy w wiele ciekawych i różnorodnych gier, które zapewniły nam sporo dawki dobrej zabawy i znakomitej rozrywki.

Wśród tytułów, które pojawiły się na naszych spotkaniach i które czasem wymagały od nas obmyślenia dobrej taktyki, czasem wyzwalały ducha rywalizacji, znalazły się między innymi: „Szarlatani z Pasikurowic”, „Na skrzydłach”, „Bolidy”, „Blood Rage”, „Obóz Ninja”, „Cardline: Zwierzęta”, „Azul”, „The Godfather: Imperium Corleone”, „Welcome to… Miasteczko marzeń”, „Wsiąść do pociągu”, „Tajemnicze podziemia”.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszych spotkań przy grach planszowych w okresie wakacyjnym zapraszamy w soboty w godz. 12:00 – 14:00. Serdecznie zapraszamy do sali nr 2 naszej biblioteki.

Na spotkaniach istnieje możliwość zagrania w gry dostępne w naszych zbiorach jak też przyniesienia własnych. Wstęp wolny.


Aktualności

Powiązane artykuły