Boże Ciało: procesje na ulicach miasta – utrudnienia w ruchu

20 czerwca przypada święto Bożego Ciała, a podczas niego tradycyjnie ulicami Gołdapi oraz drogami powiatowymi przejdą procesje. Kierowcy muszą liczyć się z chwilowymi utrudnieniami i spowolnieniem w ruchu drogowym w poszczególnych miejscach. Kierowco bądź wyrozumiały i cierpliwy – zachowaj ostrożność.

Gołdapscy policjanci przygotowują się do zabezpieczenia procesji, które z okazji Bożego Ciała organizują miejskie i wiejskie parafie. Tego roku na terenie miasta będą się one odbywać między 12.00 a 14.30. Nad bezpieczeństwem uczestników procesji oraz utrzymaniem płynności w ruchu kołowym w miejscach procesji będą czuwać policjanci ruchu drogowego, funkcjonariusze służby prewencyjnej, strażnicy miejscy oraz graniczni.

Ulice, którymi będą przechodziły procesje, zostaną chwilowo zamknięte dla pojazdów. Kierowcy powinni przygotować się na zmiany w organizacji ruchu.

Spodziewane utrudnienia nastąpią 20 czerwca:

– w godz. 12:00 – 13:00 na terenie miasta Gołdap – ulice: 1 Maja, Jeziorowa, Łączna, Sportowa;

– w godz. 12:45 – 14:30 na terenie miasta Gołdap – ulice: Wojska Polskiego, Żeromskiego, Krótka, plac Zwycięstwa, Wolności, Królewiecka i Okrężna.

Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do poleceń kierujących ruchem.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły