W Baniach Mazurskich odbyło się spotkanie autorskie z pisarką, blogerką, copywriterką

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyło się spotkanie autorskie z pisarką, blogerką, copywriterką, autorką poczytnych powieści obyczajowych. Debiutancka powieść Magdaleny Majcher pod tytułem „Jeden wieczór w Paradise” ukazała się w maju 2016.

Autorka, mieszka i tworzy w Katowicach. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła na urlopie macierzyńskim – od tego czasu dostarcza czytelnikom poruszających opowieści, które są cenione za realizm i poruszanie trudnych życiowych tematów, a w dodatku napisane są lekkim piórem.

Na rynku wydawniczym ukazało się już 11 powieści takich jak cykl „Wszystkie pory uczuć”, „W cieniu tamtych dni”, „Jeszcze jeden uśmiech”, czy najnowszy pierwszy tom Sagi Nadmorskiej „Obcy powiew wiatru. Marcjanna”.

Magdalena Majcher (ur. 13.09.1990) – autorka poczytnych i lubianych przez czytelniczki powieści obyczajowych z rozbudowanym tłem społecznym i historycznym. Jak sama przyznaje, pisze o tym, co ją interesuje, a że ma rozległe zainteresowania, czytelnicy nigdy nie mogą być pewni, czym ich zaskoczy w kolejnej książce. Pisała już o przesiedleniach, rzezi wołyńskiej, powstaniu warszawskim, adopcji, depresji poporodowej, alkoholowym zespole płodowym czy przemocy domowej.


Dotychczas wydała jedenaście książek, m.in. popularny cykl Wszystkie pory uczuć i powieści: Stan nie! błogosławiony czy W cieniu tamtych dni. Jest również autorką Sagi Nadmorskiej.

Powiązane artykuły