Pijany wjechał w ścianę i schody

33-latek na osiedlowym parkingu w Gołdapi uszkodził murowaną ścianę oddzielającą pojemnika na odpady i schody od klatki bloku mieszkalnego, po czym nie zważając na nic pozostawił auto i chciał uciekać. Został zatrzymany przez policjantów. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę (04.05.19) około godz. 19:30 na jednym z osiedlowych parkingów w Gołdapi. Kierujący osobowym Passatem uderzył w murowaną ścianę oddzielającą kontener na śmieci uszkadzając ją. Mężczyzna uderzył również w schody prowadzące do klatki schodowej jednego z bloków mieszkalnych. Na szczęście w okolicy nie było żadnych osób. Gdy zakończył swój rajd na schodach chciał oddalić się z miejsca zdarzenia ale został zatrzymany przez policjantów.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Mieszkaniec Gołdapi został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Wkrótce odpowie również za spowodowane uszkodzenia.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. O jego karze zadecyduje sąd.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Pijany wjechał w ścianę i schody

 1. F

  Redakcjo, dlaczego nie można komentować obrad Rady Miejskiej?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Już włączam, niechcący wyłączyłem komentarze:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...