,,Na dobry humor – słodka babeczka’’. Kiermasz słodkości w SP3

Z okazji Światowego Dnia Pieczenia, uczniowie klas 4a i 4c Szkoły Podstawowej nr 3 wraz ze swoimi rodzicami zorganizowali szkolny kiermasz słodkości. W czwartek 16 maja wszyscy przekraczający próg szkoły mogli poczuć unoszący się w powietrzu zapach przygotowanych smakołyków.

Wypieki sprzedawane były od rana, a wybierać było w czym – babeczki, kokosanki, ciasta, ciasteczka oraz kolorowe lizaki cake pops, a także wielosmakowe galaretki. Wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie i nasycić swoje brzuszki. Wesołą atmosferę podkreślały również cukierkowe dekoracje oraz unoszące się nad stołami balony.

Warto korzystać z okazji, jaką jest Światowy Dzień Pieczenia, żeby popróbować nowych smaków, a przede wszystkim wspaniale się bawić i sprawić przyjemność najbliższym. To był wyjątkowy dzień, podczas którego obecni rodzice dzielili się nowatorskimi przepisami, a także chętnie wracali do smaków dzieciństwa: serników, jabłeczników i ciast drożdżowych. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na cele edukacyjne.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za owocną współpracę, pomoc i zaangażowanie w organizację kiermaszu.

Rada Rodziców

oraz wychowawczynie klas 4a,4c


Aktualności

Powiązane artykuły