Kolejny udany występ młodzików Rominty

Kolejny bardzo udany występ zanotowali młodzicy MKS Rominta Gołdap występujący na co dzień w I lidze wojewódzkiej młodzików. Młodzi piłkarze Rominty z rocznika 2007-2008 w miniony piątek grali w Ełku z faworyzowaną drużyną MKS Mazur Ełk.

Zawodnicy z Gołdapi nie ulękli się starszej i bardziej doświadczonej drużyny i zgrali jak równy z równym. Po zaciętym i stojącym na bardzo dobrym poziomie meczu co podkreślali obserwatorzy spotkania padł wynik remisowy 2:2.

Gołdapianie na kilka minut przed końcem spotkania jeszcze prowadzili w tym meczu, jednak błąd bloku obronnego w samej końcówce zadecydował o tym, że mecz zakończył się remisem. Bramki dla naszego zespołu w tym spotkaniu strzelili Bartosz Kalinowski i Jakub Balcewicz.

Młodzicy MKS Rominta Gołdap w tym spotkaniu wystąpili w składzie: Wojtek Ołów, Klaudiusz Jurewicz, Kacper Chalecki, Bartosz Hołdynski, Gabriel Graużul, Konrad Modzalewski, Aaron Różański, Bartosz Kalinowski, Kacper Godlewski, Jakub Balcewicz, Aleks Karneuchow, Jakub Ziemiacki, Igor Krepsztul, Romasz Redziński.


Aktualności

Powiązane artykuły